Horecamedewerker

Nieuw

Introductie

Wil jij graag aan het werk als Medewerker bediening, verkoper in een campingwinkel of bak jij de patat goudbruin als snackbarmedewerker ? Dan komen wij graag met jou in contact!

Wat ga je doen als Horecamedewerker

Gedurende het hele seizoen zijn wij opzoek naar horecatoppers & winkelmedewerkers. Er zijn werkplekken beschikbaar in de snackbar, restaurant en als verkoper in de campingwinkel. Beschikbaarheid in de weekenden en vakanties is wel gewenst, maar kan in overleg. Het aantal uren dat je werkt is wisselend en afhankelijk van het seizoen. Zie jij één van bovenstaande functies wel zitten ? Wij willen jou hier alles over vertellen in een persoonlijk gesprek!

Je gaat werken bij

Het leuke vakantiepark Bergumermeer, een echt familiepark met strand, restaurant en vele voorzieningen. Het personeel bestaat uit een vast team met daarbij seizoen medewerkers. Uiteraard ligt het park aan het Bergumermeer, een meer ontstaan in de ijstijd en ideaal voor watersport en sportvisserij. Het park is dit seizoen al behoorlijk volgeboekt, zoals het nu lijkt blijft heel Nederland dit jaar in eigen land!

Wat bieden wij je aan

  • Een leuke variërende baan in een natuurlijke omgeving;
  • Vakantiebaan gedurende het hele zomerseizoen;
  • Ideale werktijden onder school;
  • Werken met een gezellige groep;
  • Wekelijkse uitbetaling van je gewerkte uren;
  • Salaris €10,45 bruto per uur bij 21 jaar en ouder;
  • Veel variatie in werkzaamheden;

Wat vragen we van je

  • Woonachtig in de omgeving van het Bergumermeer;
  • Flexibiliteit in uren;
  • Enige ervaring in de horeca of detailhandel zou mooi zijn! Is geen vereiste;
  • Beschikbaar gedurende het zomerseizoen;

Salarisindicatie

Tussen € 8,00 & € 11,00 per uur

Locatie

Sumar

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Solcamastraat 30, 9262 ND Sumar
Vakgebied
  • Horeca
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Locatie
  • Friesland
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl