housekeeping medewerker Texel

Nieuw

Introductie

Voor een leuk hotel op Texel zoeken wij een medewerker housekeeping die bereid is om dagelijks heen en weer te reizen.

Wat ga je doen als housekeeping medewerker Texel

Als medewerker huishouding ben jij verantwoordelijk voor de huishoudelijke taken van het hotel. Dit betekent de dagelijkse schoonmaak van de kamers maar ook het schoonmaken en schoonhouden van de publieke ruimtes zoals de hal, de grote eetzaal en andere ruimtes. Wat ga je precies doen?

het afnemen en opmaken van bedden
kamers stofzuigen en stofvrij maken
badkamer en toiletten schoonmaken
afnemen van deuren en meubelen
het schoonmaken van publieke ruimtes

Je gaat werken bij

een leuk hotel in de Koog op Texel, een hotel dat al jaren bekend staat om zijn gastvrijheid en nette kamers. Omdat het momenteel erg druk is en het personeelshuis vol is, is het de bedoeling dat degene die er aan de slag gaat bereid is om dagelijks met de boot heen en weer te reizen.

Wat bieden wij je aan

  • werkdagen zijn in overleg
  • een fulltime dienstverband als medewerker huishouding
  • wekelijkse verloning.
  • een casual werksfeer in een jong en dynamisch team
  • pensioenopbouw na 26 gewerkte weken
  • een vast contactpersoon bij ons die je helpt bij vragen of onduidelijkheden

Wat vragen we van je

  • je hebt ervaring opgedaan in de schoonmaak of huishouding
  • je weet van aanpakken en ziet het werk liggen
  • je bent op de aangegeven werktijden beschikbaar
  • je bent woonachtig in de omgeving van Den Helder

Salarisindicatie

Tussen de €1270,- en €1800,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Noord-Holland

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Adres
Mallegatsplein 10, 1815AG Den Helder
Vakgebied
  • Horeca
  • Schoonmaak
Locatie
  • Texel
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-07-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl