Housekeeping vakantiepark

Nieuw

Introductie

Voor vakantiewoningen op Ameland zoeken wij een flexibele inzetbare schoonmaak(st)er! Ben jij elke vrijdag beschikbaar en wil je wel van 8 uur tot 17 uur werken? Dan zoeken wij jou!

Wat ga je doen als Housekeeping vakantiepark

Voor elke vrijdag zijn we opzoek naar schoonmaakmedewerkers voor op Ameland. Je werkdag begint al als je om 08.30 uur de boot pakt naar het eiland toe. Als eerste werk je tot ongeveer 10.00 uur in de loods, hier ga je bijvoorbeeld de was doen. Vanaf 10 uur worden de vakantiehuisjes schoongemaakt, dit duurt tot 16 uur.

Je wordt uitbetaald vanaf het moment dat je op de boot stapt tot het moment dat je weer op de vaste wal bent. De snel boot doet er ongeveer 20 minuten en de veerboot 50 minuten over. Mocht het zo zijn dat je eerder klaar bent met de vakantiehuizen. Dan ligt er altijd wel ander werk klaar zodat je de dag volledig vol kunt maken. De boottijden die je terug kunt nemen zijn om 16.00 uur of om 17.00 uur. Je wordt over het eiland gereden met een busje.

Voor de lunch is het handig om je eigen eten en drinken mee te nemen. Deze nuttig je wel met al je collega's.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij eilandverhuur op Ameland. Ze verhuren ongeveer 59 vakantiewoningen. Het verschilt van vakantiewoning, bungalow, appartement, studio of lodge.

Ameland is een prachtig Waddeneiland. Verwen je zintuigen met zuivere zeelucht, weidse gezichten, weldadige ontspanning en culinair genoegen. Een eiland met veel natuur, rust en ruimte. Elk seizoen kleurt het eiland op zijn eigen wijze.

Wat bieden wij je aan

  • Een werkdag van 8 uur;
  • Een salaris van €10,87 per uur;
  • Je wordt al betaald als je de boot op stapt;
  • Je reiskosten kunnen worden vergoed.

Wat vragen we van je

  • Je bent elke vrijdag beschikbaar;
  • Ervaring in de housekeeping is een pré;
  • Je kunt goed samenwerken in teamverband.

Salarisindicatie

Je krijgt een salaris van €10.87 per uur.

Locatie

Dokkum

Contactpersoon

G de Bruijne
Meer informatie
Adres
De zijl 2, 9101 ML Dokkum
Vakgebied
  • Horeca
Locatie
  • Friesland
  • Ameland
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact
Geert 2 de Bruijne
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl