Hovenier aanleg

Nieuw

Introductie

Ben jij een hovenier met ervaring in de aanleg en wil je graag voor de gemeentes in Groningen en Drenthe aan de slag?

Neem contact op met Inge:
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 55 30 65
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als hovenier aanleg?

Je gaat samen met één ander persoon aan de slag in de aanleg voornamelijk voor gemeentes in Groningen en Drenthe. Denk aan het aanleggen van:
  • Speeltoestellen
  • Valondergronden
  • Vlonders
  • Groene erfscheidingen
  • Plantsoenen
  • Planten van bomen

Je gaat werken bij

Onze klant is een middelgrote organisatie met een brede dienstverlening binnen het groen. Naast groenvoorziening hebben zij een aantal specialismes. Zo hebben zij een afdeling Pius Floris Boomverzorging, hydrocultuur en natuurlijk spelen. De organisatie wordt gekenmerkt door haar nuchtere aanpak en korte lijnen. Medewerkers krijgen de ruimte zelfstandig te werken en zich verder te ontwikkelen binnen de organisatie.

Wat bieden wij je aan

  • Als ervaren hovenier verdien je ongeveer tussen de €2300 en €3000 bruto per maand. Maar we gaan altijd met jou in overleg
  • Reiskostenvergoeding
  • pensioenopbouw
  • 25 vakantiedagen en 8.33% vakantiegeld
  • Bij goed bevallen van beide kanten krijg je een vast contract bij de opdrachtgever
  • Wekelijks of maandelijks je salaris gestort, wat jij wilt
  • Wij werken met korte lijnen. Je krijgt je eigen contactpersoon binnen JIJ die altijd goed bereikbaar is
  • Wij hebben voor elk vakgebied meerdere vacatures. Wij zetten jou op de juiste plek
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals persoonlijke beschermingsmiddelen en een kerstpakket)

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs B
  • Rijbewijs E is een pré, geen vereiste
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen (via Jij Uitzendbureau)
  • Jij hebt minimaal 1 - 3 jaar ervaring in soortgelijke functie

Salarisindicatie

Ongeveer tussen de €2300 en €3000 bruto per maand. Maar we gaan altijd met jou in overleg

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-09-2022
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl