Hovenier allround

Nieuw

Introductie

Heb je een passie voor het aanleggen en onderhouden van tuinen? Krijg jij energie van het leggen van straten en heb je kennis van bomen en planten? Lees dan snel verder!

Meer informatie?
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 55 30 65
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Hovenier allround

Als allround hovenier werk jij voornamelijk zelfstandig bij zowel particulieren en bedrijven. Je bent verantwoordelijk voor de aanleg, onderhoud en renovatie van tuinen.

Zo weet jij als geen ander dat een nieuwe tuin aanleggen altijd begint met grondwerk. Vervolgens ga je beginnen met het bestraten van terrassen, plaatsen van schuttingen enzovoort. Als laatst breng je de beplanting aan. Vervolgens is het belangrijk dat de tuin blijft zoals jij hem hebt gemaakt. Of terwijl, jij voert ook onderhoudswerkzaamheden uit. Wanneer de klant toe is aan iets nieuws voer jij een gehele renovatie uit. Denk aan het vervangen van beplanting, nieuwe bestrating, nieuwe grasmat enzovoort.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een jong ondernemend bedrijf. Kwaliteit staat bovenaan. Daarnaast vinden ze ontwikkeling en investeren ook erg belangrijk, dit om te zorgen dat zij tevreden klanten hebben en houden. Het bedrijf streeft naar een zo hoog mogelijke kwaliteit in tuinaanleg, onderhoud en renovatie.

Wat bieden wij je aan

  • Tussen de €2300 - €2800 per maand. Afhankelijk van je werkervaring
  • Pensioenopbouw
  • Stipte loonbetaling. Jij mag kiezen of je dit wekelijks of maandelijks wilt
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Bij goed bevallen krijg jij een vast contract bij de opdrachtgever
  • Afwisselende allround functie.
  • Fulltime dienstverband

Wat vragen we van je

  • Je hebt een afgeronde opleiding richting hovenier/groenvoorziening en/of minimaal 2 jaar werkervaring als hovenier
  • Je bent in bezit van een rijbewijs B
  • Je bent in het bezit van je VCA of bereidt dit te halen

Salarisindicatie

Tussen de €2300 - €2800 per maand. Afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Locatie

Noordbroek

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Inge Hoekstra
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl