Hovenier leerling

Nieuw

Introductie

Wil jij graag buiten werken en heb je affiniteit met de groenvoorziening? Ben jij nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Kom bij mij op gesprek!
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 55 30 65
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als leerling hovenier?

Een greep uit jouw werkzaamheden:

  • assisteren bij het aanleggen van tuinen: bijvoorbeeld schuttingen maken, vijvers aanleggen en (sier)bestrating
  • onderhouden van tuinen bij particulieren en bedrijven
  • schoffelen en onkruid verwijderen
  • bosmaaien en bladblazen
  • aanplanten en snoeien

Hoe zelfstandiger je wordt, hoe meer werkzaamheden die je kan uitvoeren.

Je gaat werken bij

Vacatures hebben wij door heel Noord-Nederland. Er is altijd een bedrijf bij jou in de buurt waar je aan de slag kunt. Groot of klein, aanleg of onderhoud.. Geef je voorkeur(en) aan en wij gaan op zoek naar de werkplek die voldoet aan jouw wensen!

Wat bieden wij je aan

  • Startsalaris tussen de €1900 en €2100 bruto per maand
  • Pensioenopbouw
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen
  • reiskostenvergoeding
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Bij goed bevallen kans op een vast contract bij de opdrachtgever
  • Een baan met toekomstperspectief
  • Wekelijks je salaris gestort (stipt en correct)
  • Opleidingsmogelijkheden zoals het behalen van je VCA

Wat vragen we van je

  • Jij hebt een relevante opleiding gevolgd, aantoonbare werkervaring of affiniteit met de groenvoorziening
  • Jij bent in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

Startsalaris tussen de €1900 en €2100 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl