zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Hovenier leerling

Nieuw

Introductie

Het ene moment ben je aan het bosmaaien en bladblazen en het volgende moment zet je een schutting en doe je straatwerk. Heerlijk, die afwisseling. Heb jij nou ook interesse in het werken in het groen? Lees dan snel verder en je bent zo overtuigd waarom je echt als leerling hovenier aan de slag moet. Naast een werkplek bieden wij ook opleidingen aan!

Ben jij nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Kom bij mij op gesprek!
Tel: 0599 - 631900 | Whatsapp: 06 - 15 55 30 65
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als leerling hovenier?

Een greep uit jouw werkzaamheden:

  • assisteren bij het aanleggen van tuinen: bijvoorbeeld schuttingen maken, vijvers aanleggen en (sier)bestrating
  • onderhouden van tuinen bij particulieren en bedrijven
  • schoffelen en onkruid verwijderen
  • bosmaaien en bladblazen
  • aanplanten en snoeien

Hoe zelfstandiger je wordt, hoe meer werkzaamheden die je kan uitvoeren.

Je gaat werken bij

Vacatures hebben wij door heel Noord-Nederland. Er is altijd een bedrijf bij jou in de buurt waar je aan de slag kunt. Groot of klein, aanleg of onderhoud.. Geef je voorkeur(en) aan en wij gaan op zoek naar de werkplek die voldoet aan jouw wensen!

Wat bieden wij je aan

  • Startsalaris tussen de €2050 - €2300 bruto per maand
  • Pensioenopbouw
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen
  • reiskostenvergoeding
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Bij goed bevallen kans op een vast contract bij de opdrachtgever
  • Een baan met toekomstperspectief
  • Wekelijks je salaris gestort (stipt en correct)
  • Opleidingsmogelijkheden zoals het behalen van je VCA, het volgen van een (BBL) opleiding of je E achter B rijbewijs

Wat vragen we van je

  • Jij hebt een relevante opleiding gevolgd, aantoonbare werkervaring of affiniteit met de groenvoorziening
  • Jij bent in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer (pré, geen vereiste)

Salarisindicatie

Startsalaris tussen de €2050 - €2300 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-01-2023
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inZuidbroek
26-01-2023
inGroningen
26-01-2023
inAssen
26-01-2023
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl