Hovenier leerling (parttime)

Nieuw

Introductie

Heb jij aantoonbaar groene vingers en heb je een passie om lekker in de buitenlucht te werken? Wij zoeken een leerling voor 24 uur per week!

Ben jij nieuwsgierig naar de mogelijkheden? Kom bij mij op gesprek!
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 55 30 65
inge@jij-uitzendbureau.nl

Een greep uit de werkzaamheden die jij gaat leren:

  • Bestraten
  • Onderhouden van tuinen
  • Aanleggen van beplantingen en vijvers
  • Kap- en rooiwerk
  • Snoeien en aanplanten
  • Verzorgen van borders.

Je gaat werken bij

Het betreft een allround biologisch werkend hoveniersbedrijf gespecialiseerd in tuinonderhoud en tuinaanleg. Er wordt gewerkt met respect voor mens en milieu: zonder gif en kunstmest.

Wat bieden wij je aan

  • Startsalaris tussen de €1900 en €2100 bruto per maand
  • Pensioenopbouw
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Een baan met toekomstperspectief
  • Wekelijks je salaris gestort (stipt en correct)
  • Opleidingsmogelijkheden zoals het behalen van je VCA.

Wat vragen we van je

  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs en beschikt over eigen vervoer
  • Jij hebt een goede fysieke gesteldheid
  • Jij hebt een liefde voor planten en klanten.

Salarisindicatie

Startsalaris tussen de €1900 en €2100 bruto per maand

Locatie

Farmsum

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Groenvoorzieningen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Parttime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 13 - 24 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl