IJssalon medewerker

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Wil jij de mensen op Texel voorzien van ijs? Dit kan want wij zijn opzoek naar medewerkers voor in een ijssalon. Zou je graag met een vriend/vriendin samen willen wonen en werken dan is dit ook mogelijk.

Wat ga je doen als IJssalon medewerker

Als ijssalonmedewerker ben jij samen met je collega verantwoordelijk voor het hele gebeuren. Jou takenpakket ziet er als volgt uit: Bedienen van klanten, afrekenen, voorraad aanvullen en jij zorgt ervoor dat de winkel ten alle tijde netjes en schoon is. Wat belangrijk is dat de gasten ontvangt met een glimlach en enthousiasme! Omdat wij opzoek zijn naar meerdere collega's is het mogelijk om straks met jou vriend/vriendin samen de ijssalon te runnen. Het leuke aan deze functie is dat je geen ervaring hoeft te hebben. Het wordt je allemaal geleerd!

Je gaat werken bij

Het hotel, restaurant en ijswinkel vindt je terug in het midden van de dorpsstraat. Niet alleen hotelgasten maar ook eilandbezoekers komen er graag om te genieten van de heerlijke gerechten of een gewoonweg het afhalen van een ijsje. Je komt terecht in een gezellig team waar een sfeer hangt dat jij je vanaf dag 1 thuis voelt. Naast werken is er genoeg tijd om het eiland te ontdekken met collega's of in de avond een drankje te de doen in het gezellige centrum van De Koog.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen €8 en 11€ per uur;
  • Huisvesting wordt voor je geregeld tegenover een kleine vergoeding;
  • Boot en treinticket worden éénmalig voor je vergoed;
  • 25 Vakantiedagen per jaar en reserveringen bouw je naast je salaris op;
  • Je gaat een fantastisch seizoen tegemoet op het Eiland Texel
  • Je komt te werken in een leuk en gezellig team;

Wat vragen we van je

  • Je bent enthousiast, gedreven en gemotiveerd om naar één van de Waddeneilanden te gaan;
  • Je bent beschikbaar vanaf maart en gedurende het seizoen; (Korter beschikbaar is in overleg mogelijk)
  • Je houdt van ijs! Jij moet natuurlijk wel weten wat je straks verkoopt ;)

Salarisindicatie

€ 8,00 & € 11,00 euro per uur. Afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Locatie

Texel

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Kaapstraat 39, 1796 AE De Koog
Vakgebied
  • Horeca
  • Wadden
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Texel
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 25- 32 uren p.w.
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 10-03-2022
Contact
Bo Copinga
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl