IJsverkoper

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Ga jij aankomend seizoen ijs verkopen op één van de Waddeneilanden ? Wij gaan namelijk uit van een warme zomer! Wil jij alvast kijken wat we voor jou kunnen betekenen ? lees dan gauw verder.

Wat ga je doen als IJsverkoper

Als ijssalonmedewerker houdt jij je bezig met ijsscheppen, kassa draaien en de zaak schoonhouden. Het is hiernaast belangrijk dat jij de klanten met een glimlach en enthousiasme gaat bedienen! We zijn dit jaar op zoek naar meerdere representatieve collega's! Geef je dus op met je vrienden of vriendinnen voor een fantastisch zomerseizoen waar je leuke werkervaring op doet.

Je gaat werken bij

Bij onze vaste opdrachtgevers op één van de Waddeneilanden. Wij gaan met jou wensen en beschikbaarheid samen kijken naar de leukste werkplek!

Wat bieden wij je aan

  • Een fantastische zomer op één van de Waddeneilanden;
  • Je krijgt een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen;
  • Kost & Inwoning gaan wij voor je regelen;
  • Wij zijn altijd te bereiken om je te helpen bij al je vraagstukken;
  • Naast je salaris bouw je 25 vakantiedagen en 8,3333% vakantiegeld op;

Wat vragen we van je

  • Je bent enthousiast, gedreven en gemotiveerd om naar één van de Waddeneilanden te gaan;
  • Je bent beschikbaar voor een langere periode;
  • Je houd gewoon weg van ijs! ;)

Salarisindicatie

€ 7,31 - € 10,45 afhankelijk van leeftijd en ervaring

Locatie

Texel

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9743DA Groningen
Vakgebied
  • Horeca
  • Wadden
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Locatie
  • Waddeneilanden
  • Texel
  • Vlieland
  • Terschelling
  • Ameland
  • Schiermonnikoog
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
  • LBO - MAVO - VMBO
  • B.O
  • HBO
  • WO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 0-12 uren p.w.
  • 13 - 24 uren p.w.
  • 25- 32 uren p.w.
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-03-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl