IJzerwerker

Nieuw

Introductie

Wil jij ervoor zorgen dat de schepen sneller zullen varen bij één van Nederlands grootste scheepsbouwers?

Wat ga je doen als IJzerwerker

Jij bent werkzaam op locatie Delfzijl en samen met je collega's ga jij je bezig houden het verrichten van ijzerwerk voor scheepsbouw en reparatie. Veel voorkomende werkzaamheden zijn:

  • Je houdt je voornamelijk bezig met het bouwen van nieuwe schepen.
  • Het maken van constructies aan boord van schepen
  • Het lassen, snijbranden en sleutelen
  • Het mobiliseren van offshore schepen

Het is belangrijk dat jij fysiek fit bent. De werkzaamheden voer je in diverse houdingen uit. Denk hierbij aan kleine ruimtes en op je knieën.

Je gaat werken bij

Het bedrijf waarvoor je gaat werken is niet voor niks een specialist in de scheepsbouw. Met 117 jaar ervaring , 160 werknemers en meer dan 850 gebouwde schepen mag het bedrijf zich tot de beste werven van Noord- Nederland rekenen. Het is een veelzijdige, krachtige en moderne werf, met de beschikking over een eigen timmerplaats en draaierij.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Overuren worden goed betaald
  • Wekelijkse of maandelijkse verloning. Wat jij wilt!
  • Pensioenopbouw na 26 gewerkte weken
  • Reiskostenvergoeding
  • Werkkleding en schoeisel
  • Uitzicht op een vaste aanstelling
  • De leukste collega's!

Wat vragen we van je

  • Je hebt ervaring als ijzerwerker in de scheepsbouw
  • In bezit van VCA
  • Je denkt in oplossingen
  • Je gaat nauwkeurig te werk
  • Je bent communicatief vaardig

Salarisindicatie

Salaris van maximaal € 2430,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl