IJzerwerker

Nieuw

Introductie

Woon jij in de omgeving van Franeker? En zoek je een baan als ijzerwerker? Snel dan eens deze vacature!

Wat ga je doen als IJzerwerker

Als ijzerwerker stel secties samen vanaf een tekening. De snijpakketten komen binnen en je zorgt er samen met je collega’s voor dat dit wordt samengesteld tot een sectie. Tevens pas je bestaande schepen aan naar de huidige maatstaven. Hierbij verwijder je eerst de oude onderdelen en plaats je vervolgens de nieuwe delen in het schip. Deze komen kant en klaar binnen of moeten op maat worden gemaakt.

Je gaat werken bij

Sinds de oprichting van het bedrijf in 2003, bezig met heel bijzondere projecten. Naast de reguliere werkzaamheden - nieuwbouw, onderhoud en restauratie van schepen - is het management zich bewust van het belang van zowel het behouden van kennis als het behouden van historische schepen voor de Noordelijke provincies. Even zo belangrijk is het voor het bedrijf om mensen 'met een afstand tot de arbeidsmarkt' op te leiden voor de scheepsbouw. Deze speerpunten komen samen in de bijzondere restauratieprojecten die inmiddels op naam van de werf staan.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Pensioen
  • Reiskostenvergoeding;
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt;
  • Uitzicht op een vaste aanstelling.

Wat vragen we van je

  • Je hebt ervaring als ijzerwerker
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat
  • Zelfstandig tekeningen kunnen lezen
  • Je werkt nauwkeurig en met oog voor detail

Salarisindicatie

Salaris van maximaal € 2425,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Franeker

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl