IJzerwerker scheepsbouw

Nieuw

Introductie

Heb jij ervaring als ijzerwerker in de scheepsbouw? Dan is deze vacature wellicht geschikt voor jou!

Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik je graag.
0596-542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen?

Je werkzaamheden bestaan o.a. uit:

  • bestaande schepen aanpassen naar de huidige de maatstafen
  • het verwijderen van oude onderdelen en het plaatsen van nieuwe onderdelen aan het schip
  • het op maat maken van materialen
  • reparaties uitvoeren

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is specialist in de scheepsbouw. Het bedrijf is in 1934 begonnen in Stadskanaal, vervolgens verhuisd naar Winsum en daarna Lemmer. Het bedrijf bleef groeien en is uiteindelijk gevestigd in het Overijsselse Zwartsluis sinds 1963. Op deze locatie is het vakmanschap inmiddels overgedragen aan de vierde generatie!

Deze scheepswerf houdt zich o.a. bezig met ontwerp & enginering, casco's & inbouw, afbouw & interieur en service & onderhoud. Doordat onze opdrachtgever zich breed op de markt zet als totaalwerf kunnen ze ieder volledig en snel voorzien van allerlei diensten.

Daarnaast is onze opdrachtgever ook druk bezig met maatschappelijk verantwoord ondernemen. Sinds 2020 zijn ze volledig voorzien van groene stroom en houden ze zich bezig met Co2 reductie.

Wat bieden wij je aan:

  • Fulltime dienstverband
  • Je salaris wordt wekelijks overgemaakt
  • Huisvesting indien gewenst
  • Vakantiedagen & vakantiegeld
  • Pensioen opbouw naar 8 gewerkte weken

Wat vragen we van je?

  • Je hebt relevante ervaring als ijzerwerker
  • Je bent in bezit van een VCA certificaat of bereid deze te behalen!
  • Je kunt zelfstandig tekeningen lezen
  • Je werkt nauwkeurig en met oog voor detail

Salarisindicatie

€2286 bruto per maand o.b.v. 40 uur per week.

Locatie

Zwartsluis

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl