Installatie monteur

Nieuw

Introductie

Op zoek naar een nieuwe baan als installatie monteur? Wij zoeken:
  • ervaren monteurs
  • leerling monteurs

Het gaat hierbij om installatie werk in de breedste zin van het woord. Je komt te werken bij woningen voor particulieren en woningen/panden van woningstichtingen en vastgoed eigenaren.

Het bedrijf is gevestigd in de buurt van Groningen.

Wat ga je doen als installatie monteur?

Installatie, onderhoud of renovatie van:

  • alle soorten van elektra installaties
  • verlichtingsinstallaties
  • toegangscontrole installaties (bijvoorbeeld intercomsystemen)
  • beveiligingsinstallaties (bijvoorbeeld camerabewaking)

Je gaat werken bij

Onze klant loopt in alles voorop, en doet overal aan mee. Het bedrijf is opgericht in 1992 en heeft in de afgelopen 28 jaar een gevarieerde klantenkring opgebouwd. Trouwe klanten zijn onder meer een grote groep particulieren, woning coöperaties, diverse bedrijven, diverse gemeentelijke en rijksinstanties, een bekende hotelketen en een grote zuivelbedrijf in de regio die met grote regelmaat terug komen.

Op dit moment werken er 8 volwaardige monteurs in de buitendienst met een leeftijd tussen de 25 en 55 jaar. Ben jij nummer 9?

Wat bieden wij je aan

Ervaren installatie monteur:

  • Jij krijgt een volledig ingerichte werkbus
  • Salaris tussen de €2400 en €3000 bruto per maand
  • Voortdurende scholing

Leerling installatie monteur:

  • Kans om het vak te leren
  • Salaris tussen de €1800 en €2400 bruto per maand

Voor beide geldt:

  • Stipte en correcte betaling. Jij mag kiezen tussen wekelijks of maandelijks stort krijgt (stipte en correcte betaling)
  • reiskostenvergoeding
  • opbouw vakantiedagen
  • 8,33% vakantiegeld
  • Kans op vast bij de opdrachtgever
  • Voortdurende scholing

Wat vragen we van je

  • Als ervaren installatie monteur heb jij minimaal 1 - 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie (vereiste) en heb jij een afgeronde opleiding in de techniek (pré)
  • Als leerling installatie monteur heb jij een opleiding of een beetje werkervaring in installatietechniek, elektrotechniek of werktuigbouw
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen (via JIJ Uitzendbureau)

Salarisindicatie

Als leerling tussen de €1800 en €2400 bruto per maand & als ervaren monteur tussen de €2400 en €3000 bruto per maand.

Locatie

Appingedam

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl