Installatie monteur jaarcontract

Nieuw

Introductie

Heb jij een opleiding en of meerjarige ervaring in installatietechniek, elektrotechniek of werktuigbouw? Ga aan de slag als installatiemonteur klimaatinstallaties. Je krijgt direct een jaarcontract bij de opdrachtgever met de intentie voor een vast contract!

Meer informatie?
Tel & WhatsApp: 06 - 15 55 30 65 | harold@jij-uitzendbureau.nl

Hoe ziet jouw week eruit?

Je gaat aan de slag als installatiemonteur. Jij bent verantwoordelijk voor het (foutloos) monteren van de klimaatinstallaties. Je werkt in een leuk team van ongeveer 10 personen en door heel Nederland. Dit betekend dat je soms 2 á 3 dagen per week in een hotel moet overnachten. Je gaat voornamelijk aan de slag voor scholen, industrie en retail. Elke vrijdag sluit je de week af op het kantoor in Groningen met alle collega's bij de vrijdagmiddagborrel.

Je gaat werken bij

Bij onze klant staat hard werken, maar ook ambitie en gezelligheid voorop! Ze zijn specialist op het gebied van binnenklimaat en ook veelal door henzelf ontwikkeld en geproduceerd. Er heerst een open en persoonlijke werksfeer. Er is veel aandacht voor elkaar maar ook voor jou! Jouw ideeën en talenten zijn belangrijk en ze geven je graag de kans jezelf te ontwikkelen.

Wat bieden wij je aan

  • Jaarcontract bij de opdrachtgever met daarna kans op een vast contract
  • Salaris volgens de cao Metaal en Techniek tussen de €2200 en €2800 bruto per maand
  • 24 vakantiedagen en 13 ADV-dagen
  • 8% vakantiegeld
  • Eigen werkauto, bedrijfskleding en vak gereedschap
  • Mogelijkheden tot het volgen van een opleiding
  • Gezamenlijke weekafsluiting met VRIJMIBO op het kantoor van onze klant
  • Ze organiseren leuke activiteiten zoals zeil weekenden, bootje varen en teamdagen.

Wat vragen we van je

  • Een opleiding en/of meerjarige ervaring in Installatietechniek, Elektrotechniek of Werktuigbouw (MBO)
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs en eigen vervoer
  • Jij bent in het bezit van je VCA en F-gassen certificaat of bereid deze te halen.

Salarisindicatie

Tussen de €2200 - €2800 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 20-09-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl