Installatie monteur leerling

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Als leerling installatie monteur heb jij een leuke baan met veel afwisseling in je werk. Zoek jij vrijheid en verantwoordelijkheid als leerling installatie monteur? Je gaat als leerling installatie monteur samen met een ervaren monteur mee op pad! Zo is iedere dag verschillend en heb je veel afwisseling in je werk. Is dit vak echt iets voor jou? Reageer op de vacature!

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Installatie monteur leerling

Je leert het vak als installatie monteur van een ervaren collega monteur. Zo werk je aan verschillende installaties, zoals centrale verwarming en klimaatsystemen, gas- en stookinstallaties, luchtbehandeling, sanitaire- en drinkwatersystemen.
Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Je werkt mee aan het bouwproces op de locatie
  • Als leerling monteur ga je samen met een ervaren monteur mee om samen te werken aan verschillende installaties
  • Je gaat direct meedraaien in het bedrijfsproces. Je ontwikkeling vind plaats door te werken en te leren.
  • Installeren van nieuwe installaties samen met een ervaren collega

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een gezellig en nuchter installatie bedrijf dat installeert in de hele provincie Drenthe. Het bedrijf is specialist als het gaat om duurzame installaties. Duurzaam meedenken met klanten staan hoog in het vaandel.

Het bedrijf kent installatiewerk in o.a. airconditioning, brand- en beveiligingstechniek, dakwerken, gas-water en elektra, verwarming en sanitair.

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt een goed salaris vanaf €10 - €13 bruto per uur
  • Goede kans op doorstroom naar een vast contract
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 p/km
  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Er is een prettige en gezellige werksfeer met collega's
  • Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden bij Jij Uitzendbureau (kerstpakket, jubileums)

Wat vragen we van je

  • Je bent hebt al ervaring opgedaan in het installatie werk als leerling installatie monteur
  • Je bent technisch handig en volgt een opleiding in de techniek of hebt een opleiding afgerond.
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs
  • Je hebt een service gerichte aanpak en wil graag 38 - 40 uur aan het werk

Salarisindicatie

€1800,- en €2500,- bruto per maand.

Locatie

Assen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl