Installatie monteur leerling

Nieuw

Introductie

Als leerling installatie monteur heb jij een leuke baan met veel afwisseling in je werk. Zoek jij vrijheid en verantwoordelijkheid als leerling installatie monteur? Je gaat als leerling installatie monteur samen met een ervaren monteur mee op pad! Zo is iedere dag verschillend en heb je veel afwisseling in je werk. Is dit vak echt iets voor jou?

Wat ga je doen als Installatie monteur leerling

Je leert het vak als installatie monteur van een ervaren collega monteur. Zo werk je aan verschillende installaties, zoals centrale verwarming en klimaatsystemen, gas- en stookinstallaties, luchtbehandeling, sanitaire- en drinkwatersystemen.
Je werkzaamheden bestaan uit:

  • Je werkt mee aan het bouwproces op de locatie
  • Als leerling monteur ga je samen met een ervaren monteur mee om samen te werken aan verschillende installaties
  • Je gaat direct meedraaien in het bedrijfsproces. Je ontwikkeling vind plaats door te werken en te leren.
  • Installeren van nieuwe installaties samen met een ervaren collega

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een professioneel installatiebedrijf in Diever. Het bedrijf ontwerpt, installeert en onderhoud klimaatinstallaties in de meest brede zin van het woord. Ze zijn gespecialiseerd in het toepassen van luchtbehandelingstechniek in woningen en utiliteitsprojecten.

Een gezond binnenklimaat door middel van de nieuwste technieken en de meest duurzame installaties: daarvoor bent u bij de opdrachtgever al ruim 50 jaar aan het juiste adres. U kiest voor efficiëntie en kwaliteit bij een betrouwbare partner, zodat u uw investeringen op gebied van klimaattechniek kunt optimaliseren. De opdrachtgever ontwerpt, installeert en onderhoudt klimaatinstallaties in de meest brede zin van het woord. Wij realiseren het hele traject. En dat met korte lijnen en persoonlijke aandacht. Echt kenmerkend voor onze werkwijze.

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt een goed salaris vanaf €10 - €13 bruto per uur
  • Goede kans op doorstroom naar een vast contract
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 p/km
  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Er is een prettige en gezellige werksfeer met collega's
  • Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden bij Jij Uitzendbureau (kerstpakket, jubileums)

Wat vragen we van je

  • Je bent hebt al ervaring opgedaan in het installatie werk als leerling installatie monteur
  • Je bent technisch handig en volgt een opleiding in de techniek of hebt een opleiding afgerond.
  • Je bent in het bezit van een B rijbewijs
  • Je hebt een service gerichte aanpak en wil graag 38 - 40 uur aan het werk

Salarisindicatie

€1800,- en €2500,- bruto per maand.

Locatie

Diever

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-11-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
05-11-2021
inStadskanaal
05-11-2021
inAssen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inGroningen
05-11-2021
inWinschoten
05-11-2021
inEzinge

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Marielle Dalmolen

Groningen
050-5470050 
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Assen 
0592-749277
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050-5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Paulina Gamero

Groningen 
050-5470050 
paulina@jij-uitzendbureau.nl

Rutger Hulst

Assen 
0592-749277
rutger@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl