Installatie monteur (met jaarcontract)

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Heb jij een opleiding en/of meerjarige ervaring in installatietechniek, elektrotechniek of werktuigbouw? Ga aan de slag als installatiemonteur klimaatinstallaties. Je krijgt direct een jaarcontract bij de opdrachtgever met de intentie voor een vast contract.

Hoe ziet jouw week eruit?

Je gaat aan de slag als installatiemonteur. Jij bent verantwoordelijk voor het (foutloos) monteren van de klimaatinstallaties. Je werkt in een leuk team van ongeveer 10 personen en door heel Nederland. Dit betekend dat je soms 2 á 3 dagen per week in een hotel moet overnachten. Je gaat voornamelijk aan de slag voor scholen, industrie en retail. Elke vrijdag sluit je de week af op het kantoor in Groningen met alle collega's bij de vrijdagmiddagborrel.

Je gaat werken bij

Bij onze klant staat hard werken, maar ook ambitie en gezelligheid voorop! Ze zijn specialist op het gebied van binnenklimaat en ook veelal door henzelf ontwikkeld en geproduceerd. Er heerst een open en persoonlijke werksfeer. Er is veel aandacht voor elkaar maar ook voor jou! Jouw ideeën en talenten zijn belangrijk en ze geven je graag de kans jezelf te ontwikkelen.

Wat bieden wij je aan

  • Jaarcontract bij de opdrachtgever met daarna kans op een vast contract;
  • Salaris volgens de cao Metaal en Techniek tussen de €2200 en €2800 bruto per maand;
  • 24 vakantiedagen en 13 ADV-dagen;
  • 8% vakantiegeld;
  • Eigen werkauto, bedrijfskleding en vak gereedschap;
  • Mogelijkheden tot het volgen van een opleiding;
  • Gezamenlijke weekafsluiting met VRIJMIBO op het kantoor van onze klant;
  • Ze organiseren leuke activiteiten zoals zeil weekenden, bootje varen en teamdagen.

Wat vragen we van je

  • Een opleiding en/of meerjarige ervaring in Installatietechniek, Elektrotechniek of Werktuigbouw (MBO);
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs en eigen vervoer;
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereid deze te halen.

Salarisindicatie

Tussen de €2200 - €2800 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl