Installatiemonteur

Nieuw

Introductie

Wil jij aan de slag als installatiemonteur? Afwisseling, een duidelijke communicatie en een no-nonsense aanpak kenmerkt deze functie bij onze opdrachtgever. Past deze vacature bij jou? Dan kom ik graag met je in contact!

esther@jij-uitzendbureau.nl | 0646312150 | 0596 542504

Wat ga je doen als Installatiemonteur

Je kan er voor kiezen om aan de slag te gaan als installatiemonteur service & onderhoud of als eerste monteur installatietechniek.

Als installatiemonteur service en onderhoud verzorg je dagelijks service bij particuliere en zakelijke klanten van de opdrachtgever. Je houdt je bezig met het vervangen van een cv-ketel, renovatie van een badkamer of het plaatsen van een waterontharder. Daarnaast help je bij het oplossen van storingen en gebruiken we jouw expertise voor het installeren van waterpompen en zonneboilers.

Ga je liever aan de slag als eerste monteur installatietechniek? Dit behoort ook tot de mogelijkheden! Je werkzaamheden bestaan uit het installaties bij nieuwbouwwoningen. Je bent verantwoordelijk voor de werktuigbouwkundige installaties in de woning. Je houdt je bezig met het aanbrengen van de riolering tot het afmonteren en inbedrijf stellen van de warmtepomp installatie. Daarnaast ben je een belangrijke schakel tussen de werkvoorbereiding en de uitvoering.

Beide functies hebben veel afwisseling en geen dag is hetzelfde.

Je gaat werken bij

Je gaat werken in de regio Groningen, in een team van ervaren monteurs. Je gaat zowel zelfstandig als in teamverband aan het werk.
Service en klanttevredenheid is waar je het voor doet, de klant vertrouwd op jouw expertise.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband van 38 uur per week
  • Salaris tussen €14 en €16 per uur
  • Je salaris krijg je wekelijks uitbetaald
  • Werken in een team met leuke collega's
  • Reiskostenvergoeding €0,19 per kilometer
  • Pensioenopbouw na 8 gewerkte weken
  • Een eigen contactpersoon binnen JIJ Uitzendbureau
  • Cursussen en certificaten te behalen via JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Ervaring als zelfstandig onderhoud of 1e monteur installatietechniek,
  • Je bent in het bezit van een VCA certificaat
  • Klantvriendelijk en communicatief en kan werken in teamverband
  • In bezit van rijbewijs B

Salarisindicatie

€14 - €16 per uur

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 22-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl