Installatiemonteur leerling

Nieuw

Introductie

Werken en leren, iets voor jou? Schrijf je in voor een BBL traject tot installatiemonteur!

Meer weten over een BBL traject? Ik vertel je er graag meer over.
0657937801
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Installatiemonteur leerling

Tegenwoordig is techniek overal! Het zijn de beroepen en de skills van de toekomst. Er zijn veel mooie nieuwe vakken ontwikkeld en de salarissen zijn prima. Om aan de slag te kunnen heb je alleen nog de juiste papieren en certificaten nodig, En daar helpen wij je bij!

Je hebt ruime keuze uit uiteenlopende opleidingstrajecten. Keuze gemaakt? Dan kijken wij mee bij het vinden van een erkend leerbedrijf die het beste bij jou past.

We zorgen ervoor dat je je niet hoeft bezig te houden met randzaken en je je volledig kunt concentreren op werk en studie. Want alleen dan kun je jouw kwaliteiten optimaal benutten en perfectioneren.

Geld verdienen terwijl je aan je toekomst werkt. Klinkt goed toch?

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een erkend leerbedrijf die goed bij jou past.

Wat bieden wij je aan

  • Betaalde baan gedurende je opleiding
  • Een MBO opleiding niveau 1 t/m 4
  • Betaling lesgeld en studieboeken
  • Vast contactpersoon die je coacht en begeleidt
  • Vooruitzicht op een carriére
  • Werken bij een erkend leerbedrijf

Wat vragen we van je

  • Je vindt techniek interessant
  • Je bent praktisch ingesteld
  • Je bent nauwkeurig en zorgvuldig
  • Je bent een probleemoplosser
  • Je ziet graag directe resultaten
  • Je kunt goed omgaan met verschillende mense

Salarisindicatie

€1600 - €1800

Locatie

Groningen

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Adres
Suikerlaan 13, 9714DV Groningen
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 25- 32 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 03-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl