Installatiemonteur leerling

Nieuw

Introductie

Als assistent monteur ga jij assisteren bij installatie, onderhoud en revisie op koeltechnische installaties en airconditioners. Heb jij een opleiding richting techniek gevolgd of heb je relevante werkervaring in de techniek? Wil jij doorgroeien tot een ervaren monteur?

Neem direct contact op met Harold:
050-547 0050 | 06-15697700 (Whatsapp)
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Installatiemonteur leerling

Samen met de ervaren monteur ga jij:
  • Voorbereiden van installatiewerkzaamheden
  • Installeren van koude technische installaties en luchtbehandelingssystemen
  • Uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden
  • Bepalen van routing voor- en installeren van kabels en leidingen
  • (De)monteren van componenten zoals leidingen, kanalen en bedrading
  • Verhelpen en repareren van kleine storingen
  • Lezen van technische tekeningen
  • Signaleren van knelpunten, afwijkingen en/of klachten tijdens uitvoering van werkzaamheden.

Je gaat werken bij

Onze klant heeft jarenlange ervaring op het gebied van koel, – vries , en klimaattechnologie. Zij vertegenwoordigen uitsluitend bekende merken. Ze kunnen het volledige traject verzorge: van calculatie tot offerte en van advies tot oplevering. Bovendien zijn ze PED gecertificeerd.

Ze zijn gespecialiseerd in klimaatinstallaties (koelen, verwarmen en ventileren) voor kantoren, utiliteitsbouw, industrie, fitnesscentra, drukkerijen, zorginstellingen en gezondheidscentra. Ook verzorgen zij projecten op het gebied van grootkeukens en horeca.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris tussen de €2100 en €2400 per maand
  • Reiskostenvergoeding van 0.19 ct/km
  • 25 vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • Pensioenopbouw
  • Fulltime functie van 40 uur per week
  • Intern een opleiding en training tot ervaren monteur
  • Wekelijks correct en stipt betaald.

Wat vragen we van je

  • Je hebt een technische opleiding gevolgd MBO 2 niveau
  • je bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te halen (via JIJ Uitzendbureau)
  • je bent in het bezit van je rijbewijs en eigen vervoer.

Salarisindicatie

Salaris tussen de €2100 en €2400 per maand

Locatie

Heerenveen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Friesland
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 19-09-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl