Installeren zonnepanelen

Nieuw

Introductie

De vraag naar zonnepanelen groeien en groeien. De aanvragen stromen binnen bij onze klant. Om iedereen te kunnen voorzien van zonnepanelen hebben ze hulp nodig. Jouw hulp! Ervaring is niet belangrijk. Enige waar jij aan moet voldoen is een beetje inzicht hebben en logisch kunnen nadenken.

Ik vertel je er graag meer over! Neem contact met mij op via:
06-15553065 (WhatsApp en telefoon).
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als zonnepanelen monteur?

Je gaat zonnepanelen op daken installeren. Nogmaals is ervaring geen vereiste. De klant leidt je in eerste instantie volledig zelf op. Mocht je cursussen of opleidingen willen volgen om door te groeien? Graag zelfs! Dit wordt volledig voor je betaald. Is die ambitie er in eerste instantie niet dan is dat ook prima!

Werkzaamheden voor het installeren zijn:

  • Bevestigen van rails op daken
  • Monteren van zonnepanelen op de rails
  • Aanleggen van de bekabeling
  • Adviseren van klanten
  • Opruimen van de werkplek

Je gaat werken bij

Het bedrijf zit nu nog gevestigd in een loods in Siddeburen, maar gaan binnenkort verhuizen naar een nieuwe locatie in Zuidbroek. Er zijn op dit moment 3 teams en bestaan totaal uit 6-8 mensen. Werkgebied is voornamelijk Groningen maar ook Drenthe en een stukje Friesland.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris in overleg met jou, maar als indicatie het startsalaris is tussen de €2000-2400 bruto per maand
  • Wekelijks stipt en correct je salaris gestort. Heb je het liever maandelijks dan kan dit ook
  • Opbouw vakantiedagen
  • 8.33% vakantiegeld
  • Opbouw pensioen
  • Doorgroeimogelijkheden. Je kan cursussen en opleidingen volgen die voor jou betaald worden
  • Volledig nieuw vak leren in een jong team
  • Fulltime baan waar je de komende jaren aan de slag kan

Wat vragen we van je

  • Rijbewijs is mooi meegenomen maar je kan meerijden (indien je niet in de buurt woont)
  • Je hebt geen hoogtevrees
  • Je hebt inzicht

Salarisindicatie

Salaris in overleg met jou, maar als indicatie het startsalaris is tussen de €2000-2400 bruto per maand

Locatie

Zuidbroek

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-06-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inGroningen
02-08-2022
inStadskanaal
02-08-2022
inAssen
02-08-2022
inSumar
02-08-2022
inGarnwerd

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl