Interieurbouwer

Introductie

Kun jij zelfstandig de meest mooie hoogwaardige interieurs maken? Ervaren interieurbouwer gezocht!

Wat ga je doen als Interieurbouwer

De meest leuke en unieke klussen behoren tot jouw takenpakket. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het maken van bijzondere balies en aan het maken van speciale kasten. Afhankelijk van het soort werkzaamheden zal een interieurbouwer op locatie het interieur opbouwen of ter plekke maken.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een bedrijf met 15 collega's. Het bedrijf is in 2003 gestart en erg trots op het gezonde bedrijf dat er de afgelopen jaren is neergezet.

Wat bieden wij je aan

  • Een leuk gemotiveerd team van collega's
  • Leuke teamuitjes;
  • Een contract met kans op een vaste baan;
  • Een positie in een groeiend en financieel stabiel bedrijf;
  • Een baan waarin je trots kan zijn op je werk en dat van je collega's.

Wat vragen we van je

  • Ervaring als interieurbouwer of plaatsingsmonteur (verschillende functies);
  • Verantwoordelijkheidsgevoel;
  • Gestructureerd werken;
  • Een stapje harder willen lopen voor je collega's en klanten.

Salarisindicatie

€2600 per maand.

Locatie

Drachten

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl