Isolatiemonteur

Nieuw

Introductie

Werk jij graag buiten? En zorg jij graag voor warme huizen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat ga je doen als Isolatiemonteur

Jij bent praktisch aan het werk en zorgt ervoor dat de warmte of kou juist binnen of buiten blijft! Dit doe je uiteraard door goed te isoleren. Je gaat zowel in de bouw als bij particulieren isolatie werk verrichten. Er is veel afwisseling in het werk. Je werkt in woningen, kruipruimtes, op de ladder, op zolders en je werkplek wisselt voortdurend. Daarnaast ben je het visitekaartje van het bedrijf en geef je de klanten adviezen.

Je gaat werken bij

Dit bedrijf is een gerenommeerde en erkende organisatie op het gebied van het leveren en aanbrengen van na- isolatieproducten en -technieken. Ze doen dit bij bestaande woningen en nieuwbouw woningen alsmede in de utilieteitsbouw. Ook zijn ze zeer betrokken met onze werkzaamheden in de agrarische, petrochemische en de scheepsvaart sector als het gaat om het isoleren van hallen, stallen, opslagtanks en schepen. Onder de noemer 'specials' vallen ook werkzaamheden die ze uitvoeren voor onder andere opdrachtgevers in de vermaakindustrie hierbij kunt u denken aan pretparken, discotheken en praalwagens.

Wat bieden wij je aan

  • Een fulltime dienstverband
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • 25 vakantiedagen
  • ADV-dagen
  • Reiskostenvergoeding op basis van gereden kilometers
  • Opleidingsmogelijkheden
  • Een hecht team van collega's

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring als isoleerder;
  • VCA diploma
  • Rijbewijs B.
  • Je bent flexibel en kan zowel zelfstandig als in teamverband werken

Salarisindicatie

Salaris van maximaal € 2287,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl