Isolatiemonteur

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Zoek jij werk in de bouw? Ben jij een isolatie specialist? Lees dan snel verder en laat je gegevens achter!

Wat ga je doen als Isolatiemonteur

Als isolatiemonteur ga je bezig met het isoleren van huizen, woningen en bedrijfspanden. Het werk is erg specialistisch en dat maakt het werken uniek. Elke dag is anders en afwisselend en je staat dagelijks met klanten in contact.

Het isoleren is maatwerk en daarnaast ga jij als isolatie monteur altijd netjes te werk. Zo werk je met goed materiaal, denk hierbij aan stofvrij boren zodat niemand overlast ondervind. Ook werk jij netjes de boorgaten weer af zodat niemand kan zien dat er isolatie heeft plaatsgevonden.

Na een voldane werkdag laten jij en je collega's de werkplek weer netjes achter.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een isolatie bedrijf dat gevestigd is in Borger. Het is een specialistisch en gecertificeerd bedrijf met geschoolde vakmensen in dienst. Het isolatie bedrijf is een grote speler in het Noorden van Nederland, de meeste klussen vinden in de provincie Drenthe plaats.

Met de beste isolatie materialen en een bedrijfsbus met aanhanger gaat het bedrijf geen uitdaging uit de weg. Het personeel werk professioneel, vriendelijk en hardwerkend. Je komt terecht in een hecht team van collega's.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris conform bouw cao €14 - €17
  • Je krijgt wekelijks je salaris uitbetaald
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • BPF Bouwpensioen
  • 25 vakantiedagen en 20 ADV dagen
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Bij wederzijds goed bevallen doorstroom binnen een jaar naar vast dienstverband

Wat vragen we van je

  • Ervaring in de bouw, voorkeur ervaring met spouwmuur isolatie
  • VCA basis
  • B rijbewijs en eigen vervoer

Salarisindicatie

Salaris €2600 bruto per maand

Locatie

Borger

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-09-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl