Isolatiemonteur

Meerdere functies beschikbaar

Introductie

Altijd al interesse gehad in het isoleren van woningen? Wij zijn opzoek naar een isolatie monteur! Als isolatie monteur zorg jij ervoor dat de warmte of kou juist binnen of buiten blijft! Jij maakt het verschil bij de mensen thuis, daarnaast ben jij het visitekaartje van het bedrijf en geef je klanten adviezen.

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Isolatiemonteur

Je gaat aan de slag als isolatiemonteur en daarmee is geen enkele dag hetzelfde! Je begint de dag s ochtends in overleg op locatie met collega's. Zodra er koffie is gedronken gaan jullie aan de slag en leveren jullie weer een mooi project op. Aan het einde van de dag mooi resultaat van wat je gemaakt hebt!

Je werkt op verschillende manieren aan isolatie, te denken aan spouwmuur isolatie, bodem isolatie en vloer isolatie. Dit is mogelijk op een bestaande gebouwen en woningen. Ook wordt dit toegepast in de nieuwbouw. Het is een ideaal product voor het verduurzamen van gebouwen en woningen.

Je gaat werken bij

Je gaat aan de slag als isolatiemonteur bij een bedrijf in Borger waarin je in een gezellig team van collega's werkt aan mooie projecten. Iedereen kent elkaar en weet goed met elkaar om te gaan. In de ochtend met elkaar beginnen met de koffie, doornemen wat er moet gebeuren en aanpakken. Naast gevel isolatie doet het bedrijf ook aan spouwmuurisolatie. De projecten bestaan uit woningbouw, appartementen complexen, studentenhuizen. Het bedrijf bezit de juiste kennis en vakkundigheid om gevelisolatie op een goede manier aan te brengen. Het is een erkend leerbedrijf en valt onder het Kenniscentrum Gevelisolatie Steenstrippen.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris conform bouw cao €14 - €16
  • Fulltime dienstverband, je werkt gemiddeld 36 - 40 uur per week
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Je krijgt keuze uit wekelijks of 4 - wekelijks je salaris uitbetaald
  • 25 vakantiedagen
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Goede kans om binnen 1 jaar op contract te komen bij opdrachtgever

Wat vragen we van je

  • Relevante werkervaring in de bouw, voorkeur voor ervaring als isolatiemonteur
  • In bezit van een B rijbewijs met eigen vervoer
  • VCA, indien je deze nog moet halen kan dit in overleg bij Jij Uitzendbureau

Salarisindicatie

€2400 - €2700 bruto per maand.

Locatie

Borger

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Adres
Strengenweg 1G, 9531 TE Borger
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 10-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl