Isolatiemonteur Leerling

Nieuw

Introductie

Wil jij ook onder leiding van ervaren monteurs de fijne kneepjes van het vak isolatiemonteur leren? Dan kom ik graag met jou in contact! Neem contact op met Inge via: 050-5470050.

Wat ga je doen als Isolatiemonteur Leerling

  • Afwerken van isolatiemateriaal
  • (De)monteren en isolatie- en afdichtingswerkzaamheden verrichten
  • (De)monteren van beplating op installaties van apparaten, leidingen en appendages
  • Opdrachten van de leidinggevende met werkspecificaties, instructies en eventueel tekeningen.

Je gaat werken bij

Onze klant is al 23 jaar een toonaangevende dienstverlener in de isolatiebranche. De grote installatiebedrijven behoren tot de vaste opdrachtgevers. Dit betekent dat ze bij veel (nieuwbouw)projecten in Noord-Nederland betrokken zijn. Of het nu gaat om nieuwbouw van een ziekenhuis, uitbreiding van een gemeentehuis, bouw van een schip, verbouwing van een school of een ketelhuis bij een industrieel bedrijf, de isolatiemonteurs van onze klant kom je overal tegen!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform de cao Metaal en Techniek. Startsalaris tussen de €1800 - €2200 bruto per maand
  • 25 vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • 13 ADV dagen
  • Pensioenopbouw
  • Reiskostenvergoeding (0.19 ct / km)
  • Diverse opleidingsmogelijkheden
  • Een baan met toekomstperspectief.

Wat vragen we van je

  • Je hebt een opleiding gevolgd richting techniek
  • Je bent in het bezit van je VCA of haalt deze via Jij Uitzendbureau
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs.

Salarisindicatie

Tussen de €1800 - €2200 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 18-02-2021
Contact
Inge Hoekstra


Of bel direct met:

Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl