Isolatiemonteur Leerling

Nieuw

Introductie

Isolatie is niet weg te denken in de nieuwbouw. Er wordt niks gebouwd, zonder dat het geïsoleerd wordt. Isolatie zorgt voor energiebesparing, maar ook voor minder CO2-uitstoot. Het vak isolatiemonteur is een uitdagend vak. Je hebt veel vrijheid in je werk maar ook elk project is verschillend wat zorgt voor veel afwisseling.

Wil jij ook onder leiding van ervaren monteurs de fijne kneepjes van het vak isolatiemonteur leren? Dan kom ik graag met jou in contact!
Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06 - 15 69 77 00
inge@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Isolatiemonteur Leerling

Als isolatiemonteur breng je isolatie aan in muren van gebouwen. Het kan bijvoorbeeld gaan om geluidsisolatie in concertzalen, of temperatuurisolatie in huizen. Het isolatiemateriaal breng je aan in bestaande wanden. Vervolgens dicht je deze weer en werk je het netjes af. In het kort:

  • Afwerken van isolatiemateriaal
  • (De)monteren en isolatie- en afdichtingswerkzaamheden verrichten
  • (De)monteren van beplating op installaties van apparaten, leidingen en appendages
  • Opdrachten van de leidinggevende met werkspecificaties, instructies en eventueel tekeningen.

Je gaat werken bij

Onze klant is al 23 jaar een toonaangevende dienstverlener in de isolatiebranche. Er werken 65 mensen en het werkgebied betreft Noord-Nederland. De grote installatiebedrijven behoren tot de vaste opdrachtgevers. Dit betekent dat ze bij veel (nieuwbouw)projecten betrokken zijn. Of het nu gaat om nieuwbouw van een ziekenhuis, uitbreiding van een gemeentehuis, bouw van een schip, verbouwing van een school of een ketelhuis bij een industrieel bedrijf, de isolatiemonteurs van onze klant kom je overal tegen!

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform de cao Metaal en Techniek. Startsalaris tussen de €1800 - €2200 bruto per maand
  • 25 vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld
  • 13 ADV dagen
  • Pensioenopbouw
  • Reiskostenvergoeding (0.19 ct / km)
  • Diverse opleidingsmogelijkheden
  • Een baan met toekomstperspectief.

Wat vragen we van je

  • Je hebt een opleiding gevolgd richting techniek
  • Je bent in het bezit van je VCA of haalt deze via Jij Uitzendbureau
  • Jij bent in het bezit van je rijbewijs.

Salarisindicatie

Startsalaris: tussen de €1800 - €2200 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-06-2021
inRoden
18-06-2021
inGroningen
18-06-2021
inRoden
18-06-2021
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl