Junior Accountmanager

Introductie

Voor één van onze opdrachtgevers die professioneel promotiedrukwerk maakt voor zowel instanties als stichtingen zijn wij op zoek naar een junior accountmanager. Ze zijn een full-service communicatie adviesbureau. Ze ondersteunen overheidsinstellingen, semi-overheidsinstellingen en stichtingen bij campagnes. Het werkgebied is geheel Nederland. Ze ondersteunen de opdrachtgevers bij het bouwen en onderhouden van relaties.

Wat ga je doen als Junior Accountmanager

De junior accountmanager benadert zelfstandig nieuwe en bestaande relaties.
Je hebt telefonisch klantencontact met ondernemers.
Samen met het verkoopteam ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse sales.

Jij staat dagelijks klaar voor:

  • Hulpverleners
  • Patiënten
  • Mantelzorgers
  • Ouderenzorgers
  • Bestuurders
  • Vrijwilligers
  • Belangenorganisaties
  • Enz.....

Je gaat werken bij

Ze zijn een full-service communicatie adviesbureau. Ze ondersteunen overheidsinstellingen, semi-overheidsinstellingen en stichtingen bij campagnes. Het werkgebied is geheel Nederland. Ze ondersteunen de opdrachtgevers bij het bouwen en onderhouden van relaties.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijks salaris
  • Reiskostenvergoeding
  • Informele plezierige werksfeer
  • Doorgroeimogelijkheden
  • Interne opleiding

Wat vragen we van je

  • Je bent een ambitieuze teamplayer
  • Je legt gemakkelijk contact
  • Je bent resultaatgericht

Salarisindicatie

Afhankelijk van de genoten opleiding en de ervaring is het salaris tussen € 1636,- / € 1865,- per maand

Locatie

Hoogezand

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Commercieel / Marketing
  • Algemeen
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 27-12-2019
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-12-2019
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl