zzp'er worden bij jij uitzendbureau

Junior Machine operator

Introductie

Ben jij flexibel, stressbestendig en werk jij graag met machines? Heb jij affiniteit met grafische productie? Dan is deze vacature wellicht iets voor jou! Interesse? Neem dan gelijk contact met ons op.

Email: esther@jij-uitzendbureau.nl
Tel: 0596 542504
Mobiel: 06-46312150

Wat ga je doen als Junior Machine operator

Je gaat aan de slag als (junior) operator om mee te werken aan onze grafische productie. Je bent verantwoordelijk om je werkzaamheden op de vereiste snelheid effectief en kwalitatief goed uit te voeren. Door jouw inzet en motivatie kun jij dit als geen ander!

Bij dit bedrijf ga je werken in 3 ploegen. De tijden van deze ploegen zijn in wisselende diensten: 07:00 - 15:15 uur, 15:00 - 23:15 uur of 23:00 - 07:15 uur. Ook kun je ploegentoeslag krijgen! Werkdagen zijn van maandag t/m vrijdag en op vrijdag werk je tot maximaal 23:00. Dit zorgt er dan ook voor dat je zaterdag en zondag kan genieten van je weekend.

Je zal de volgende taken uitvoeren:
Specifiek:

  • het uitvoeren van voorbereidende werkzaamheden
  • het lezen van productieorders en deze omzetten naar de juiste machine instellingen
  • werken volgens protocol, werkinstructie en/of checklist
  • controleren en beoordelen van de output, het signaleren van storingen , kwaliteits- en kwantiteit afwijkingen
  • uitvoeren van (klein) preventief onderhoud aan de machines

Daarnaast is het belangrijk dat jij toezicht houdt op de werkmethodes en procedures binnen het bedrijf. Samen met je collega's houd jij je werkplek schoon en zorg je samen dat een kwalitatief eindproduct wordt geleverd.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een drukwerkproductie bedrijf dat bestaat sinds 1936! Door de jaren heen heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot een goedlopende drukkerij met de nieuwste technieken. Het bedrijf is specialist in 3 segmenten namelijk, direct mail, klantenbinding en beveiligd drukwerk. Ze houden zich voornamelijk bezig met het maken van krasloten, zegels, acceptgiro's, stempassen, toetsen en diploma's. Wie weet is jouw diploma hier wel ontwikkeld!

Het hoofdkantoor zit gevestigd in Groningen en ze hebben verkooplocaties in Frankrijk, Duitsland en België.

Heb jij een gedreven persoonlijkheid? Dat is wat ze zoeken bij onze opdrachtgever! Jouw talent is kleur geven aan wat je doet en vooral met plezier op de werkvloer staan. Op deze manier lever jij een positieve bijdrage aan de groei van het bedrijf.

Wat bieden wij je aan

  • Een goed salaris van €12,77 bruto per uur vanaf 21 jaar, exclusief ploegentoeslag
  • Wekelijkse of maandelijkse uitbetaling, jij beslist!
  • Een jaarlijkse opbouw van je vakantiegeld en vakantiedagen
  • Reiskostenvergoeding
  • Een prettige en gezellige werksfeer met collega's
  • Flexibele werktijden (3 ploegen)
  • Mogelijkheid om allround opgeleid te worden
  • Pensioenopbouw na 8 gewerkte weken

Wat vragen we van je

  • VOG is verplicht (of bereid zijn om deze aan te vragen)
  • Technisch inzicht
  • Affiniteit met grafische productie
  • Je bent flexibel (qua tijden en inzetbaarheid)
  • Bij voorkeur MBO2/MBO3 niveau

Salarisindicatie

Startsalaris indicatie van €1993,13 bruto per maand op basis van 36 uur per week, afhankelijk van je kennis en ervaring.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Atoomweg 10, 9743 AK Groningen
Vakgebied
  • Productie
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
  • B.O
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32-40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-11-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
08-12-2022
inTen Post
08-12-2022
inAssen
08-12-2022
inZwolle
08-12-2022
inStadskanaal
08-12-2022
inDelfzijl
08-12-2022
inBaflo

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl