Kabellegger

Reageer nu!

Introductie

Wij zoeken kabelleggers die het team komen versterken voor een opdrachtgever in Hoogeveen! Werk je graag in de buitenlucht? Snel aan het werk? Lees hieronder verder...

Wil je meer weten over de vacature? Bel gerust 0592 - 749277 of mail naar milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Kabellegger

Je gaat aan de slag als kabellegger en werkt op locaties van grote partijen. Hierbij kun je denken aan de GasUnie of Tennet locaties. Het werken op locatie is precies werk en daarom is veiligheid en veilig werken van cruciaal belang. Ook kan je kabelsleggen voor aannemers die werken aan de verbetering van glasvezel.

Als kabellegger ben je een belangrijke schakel in de ploeg. Onder leiding van de voorman werk je in ploegverband op projecten voor het aanleggen van (internet) kabels en leidingen.

Je gaat werken bij

Je gaat werken voor een bedrijf die opdrachten uit voert op het terrein van energie, Telecom, glasvezeltechniek, gestuurde boringen alsmede op het terrein van de openbare verlichting. Hiervoor werk je met vaklieden die kwaliteit en betrouwbaarheid hoog in het vaandel hebben staan. De opdrachtgever bevindt zich voornamelijk in Noord-Nederland.

Wat bieden wij je aan

  • Je werkt binnen een gezellig team en werkt 32-40 uur per week
  • Je krijgt wekelijkse uitbetaling
  • Reiskostenvergoeding € 0,19 cent per gereden km
  • Je hebt een afwisselende baan
  • Opleidingsmogelijkheden
  • Een prettige werksfeer
  • Eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • VCA basis
  • Rijbewijs en eigen vervoer
  • Hoogwerker certificaat nodig voor bovengrondse bekabeling
  • Veilig kunnen werken; poortinstructie dien je te halen om op locatie te kunnen werken

Salarisindicatie

€1800 - €2500 bruto per maand.

Locatie

Hoogeveen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl