Keukenmonteur

Nieuw

Introductie

Voor een interieurbedrijf gevestigd in Leek zijn wij op zoek naar een keukenmonteur met ervaring!

Wat ga je doen als Keukenmonteur

  • Je installeert veelal bij particulieren. Hierbij moet je denken aan kasten, keukens, balies tot aan totaalinrichtingen voor scholen, kantoren, tandartsen, ziekenhuizen ect.
  • Als interieurbouwer ben je werkzaam in zowel de nieuwbouw als bestaande bouw.

Je gaat werken bij

Een jong en dynamisch interieurbouwbedrijf. Het bedrijf is opgestart op 21 maart 2011 en richt zich op het produceren en monteren van interieur onderdelen voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. Hierbij moet u denken aan kasten, keukens, balies tot totaalinrichtingen voor scholen, kantoren, tandartsen, ziekenhuizen ect.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris van €12,70, - bruto per uur
  • Fulltime dienstverband met een werkweek van 40 uur
  • Keuze uit wekelijkse of 4-wekelijkse verloning
  • Reiskostenvergoeding €0,19 per km
  • Na goed bevallen kans om rechtstreeks in dienst te komen
  • Mooi klein en informeel bedrijf
  • Vaste contactpersoon binnen Jij-Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • In bezit van VCA
  • In bezit van Rijbewijs B;
  • Je hebt werkervaring als keukenmonteur;
  • Je kunt omgaan met klanten en werkt nauwkeurig;

Salarisindicatie

Salaris van maximaal €2200,- bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Leek

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 15-09-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2020
inTer Apel
23-09-2020
inVeendam
23-09-2020
inScheemda

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl