Kozijnen Monteur

Topbaan

Introductie

Vind jij het mooi om kozijnen te monteren en te repareren? Wij zoeken een handige kozijnen monteur die enthousiast is om te werken voor een opdrachtgever in Groningen. Je gaat aan de slag bij een professioneel kozijnen bedrijf.

Wat ga je doen als Kozijnen Monteur

Jij bent als kozijnen monteur veel aan het klussen, monteren en repareren van kozijnen. Ook sta je veel in contact met de klant. Je bent naast het klussen ook een visitekaartje van het bedrijf. Je kan en vind het mooi om met mensen om te gaan en zorgt dat de klant een tevreden resultaat ontvangt.

Je gaat werken in een leuk team van collega´s waar groei mogelijk is. Je zorgt er samen voor dat de laatste kozijnen goed gemonteerd en keurig afgewerkt zijn.

Je gaat werken bij

Het kozijnen bedrijf zit in Groningen en is specialist in kozijnen en projecten. In het brede zin van het woord levert het bedrijf kozijnen. Van Aluminium, hout tot en met onderhoudsvriendelijk kunststof. Het bedrijf kent een groot assortiment uit verschillende topmerken, materialen en werkt samen met een fabrikant vanuit België. Je werkt met collega's die echt vakmanschap kennen.

Wat bieden wij je aan

  • Je krijgt een goed salaris €13 - €17 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 p/km
  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Er is een prettige werksfeer
  • Je werkt in een klein team van ervaren monteurs
  • Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden bij Jij Uitzendbureau (kerstpakket, jubileums)
  • Er is kans op een vast contract

Wat vragen we van je

  • Je hebt relevante werkervaring, staat open om nieuwe dingen te leren
  • Je bent niet bang voor complexe en uitdagende klussen
  • B rijbewijs

Salarisindicatie

€2200 - €2600 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 14-07-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl