Kozijnen monteur kunststof

Reageer nu!

Introductie

Monteer en plaats jij graag kozijnen? Wil jij rechtstreeks in dienst als kunststof kozijnen monteur bij een kozijnenspecialist in Groningen? Je krijgt werkkleding als kunststof kozijnen monteur en ontvangt €14 - €17 bruto per uur. Zie jij jezelf als kozijnen monteur? Reageer dan op de vacature.

Meer informatie? We helpen je graag verder.
Tel: 0592 - 749277 | Whatsapp: 06 - 21 40 22 51
milan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Kozijnen monteur kunststof

Je gaat kozijnen monteren, plaatsen en repareren. Het kozijnen werk bestaat veel uit renovatie werk en is in de omgeving van Groningen en Drenthe. De kozijnen bestaan uit voornamelijk uit kunststof. Ook sta je veel in contact met klanten. Je bent naast het klussen ook een visitekaartje voor het bedrijf. Je kan en vind het mooi om met mensen om te gaan en zorgt dat de klant een tevreden resultaat ontvangt. Je gaat werken in een leuk team van collega´s waar groei mogelijk is. Je zorgt er samen voor dat de laatste kozijnen goed gemonteerd en keurig afgewerkt zijn.

Je gaat werken bij

Je gaat werken bij een kozijnenspecialist die gevestigd is in Groningen. Het bedrijf kent een klein team van monteurs en collega's. Het is een gezellig familiebedrijf dat een open en eerlijke bedrijfscultuur kent. Jongens kennen elkaar en werken samen in een team van twee monteurs. Je gaat hier werken als eerste monteur en mag een bedrijfsbus mee van het kozijnenbedrijf, uiteraard in goed overleg. De werktijden zijn van maandag - vrijdag van 07:00 - 16:00. Tussen de middag lunchen met collega's en zo werk jij aan mooie projecten. Door kennis en vakkundigheid, gecombineerd met kwaliteit producten is het bedrijf in staat om 15 jaar garantie te geven op service van geplaatste kozijnen.

Wat bieden wij je aan

  • Een jaarcontract en daarmee rechtstreeks in dienst bij het kozijnenbedrijf
  • Je krijgt een goed salaris €14 - €17 bruto per uur (salaris afhankelijk van ervaring)
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 p/km
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (bedrijfsbus,bedrijfskleding)
  • Er is een prettige werksfeer

Wat vragen we van je

  • Je hebt aantoonbare werkervaring als kozijnenmonteur
  • Je bent in het bezit van een B-rijbewijs en eigen vervoer
  • Je bent fulltime beschikbaar en als je in het bezit bent van een vca basis is dat een pré.

Salarisindicatie

€2600 - €3000 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Drent
T: (0592) 749 277
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-02-2021
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag! Details...
Werk telefoon: (0592) 749 277
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
18-02-2021
inRoden
18-02-2021
inMeppel

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl