Kozijnenmonteur leerling

Nieuw

Introductie

Heb jij handige handjes en kom jij uit de omgeving van de stad Groningen? Mooi, lees dan gelijk even verder!

Wat ga je doen als Kozijnenmonteur leerling

Ramen en deuren afhangen en afstellen is wat je op dagelijkse basis gaat doen, maar dat is natuurlijk niet het enige!

Jij bent graag aan het klussen en maakt graag een sociaal praatje met de klant. Iedere dag heb je een nieuwe klus in de kunststof montage. Hierbij kun je denken aan het plaatsen van kozijnen, schuifpuien, deuren, zonwering en dakgoten.

Heb je nog geen ervaring? Geen probleem! Dan ga jij samen met een ervaren vakman op pad om de fijne kneepjes van het vak te leren.

Je gaat werken bij

Jij komt te werken bij een montagebedrijf in Groningen met 7 andere collega's. Jij gaat de 8e collega worden bij een groeiende organisatie. Je komt terecht in een enthousiast team met ervaren collega's.

Iedere ochtend vertrek je om 7.00 uur vanaf de zaak en over het algemeen ben je om 16.00 uur thuis. Het kan zijn dat de klus eerder is afgelopen, dan ben je eerder vrij. Loopt een klus wat uit, dan ben je wat later vrij.

Wat bieden wij je aan

  • Pensioen vanaf dag 1
  • 32 vakantiedagen
  • 8,33% vakantiegeld
  • Eventueel reiskosten
  • Bij goed functioneren een vast contract bij de opdrachtgever

Wat vragen we van je

  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B of woonachtig in de buurt van de stad Groningen
  • Je hebt affiniteit met de bouw
  • Je werkt graag samen
  • Je bent leergierig!
  • Je denkt mee, want bouwen doen we samen
  • Je bent professioneel, klantgericht en flexibel

Salarisindicatie

€2200 - €2600 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Adres
Osloweg 138, 9723 BX Groningen
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl