Kunststof kozijnen monteur

Reageer nu!

Introductie

Weet jij alles van kozijnen en werk jij graag in de buitenlucht? Ben jij de ervaren kozijnen monteur die wij zoeken? Je kan full time aan het werk bij onze opdrachtgever in Drenthe. Je gaat aan de slag bij diverse projecten in Steenwijk.

Wat ga je doen als Kunststof kozijnen monteur

Als aluminium kozijnen monteur ga je bezig met het plaatsen van kozijnen, (automatisch) deuren, schuifpuien en carpoorts. Veelal particuliere klussen maar ook wel grote bouwprojecten ga jij als monteur aan het werk. Als monteur kun jij zowel zelfstandig als in teamverband werken en een tekening lezen lukt jou ook.

Je werkt aan een mooi assortiment van producten zoals:

  • Balkonbeglazing
  • Serres
  • Ramen en deuren
  • Vliesgevels
  • Automatische deuren
  • Lichtstraat

Je gaat werken bij

Het is een dynamisch bedrijf met ruim 30 jaar ervaring in de levering en montage van kunststof kozijnen, dakkapellen , gevelbekledingen en aanverwante producten.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris €14,04 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 km
  • Wekelijks krijg jij je salaris uitbetaald
  • Jij Uitzendbureau regelt goede secundaire arbeidsvoorwaarden (kerstpakket, activiteiten voor collega´s, werkkleding)
  • Afwisseling in het werk met kans op een vast contract
  • Mooi werk bij een mooi bedrijf

Wat vragen we van je

  • Je hebt relevante werkervaring als kozijnen monteur
  • Je hebt geen last van hoogtevrees
  • B rijbewijs

Salarisindicatie

Salaris €2400,- bruto per maand

Locatie

Steenwijk

Contactpersoon

Drent
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Drenthe
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 25-06-2020
Contact
Milan Drent
Heb je vragen over deze vacature? Dan help ik jou graag!
Ik ben bereikbaar via onderstaande gegevens.Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl