Kunststof lasser

Nieuw

Introductie

Heb jij een passie voor lassen en dan vooral in het kunststof lassen ? dan is onze klant in Groningen op zoek naar jou?

Wat ga je doen als Kunststof lasser

Als kunststofbewerker installeer en bewerk je kunststofleidingsystemen. (thermoplasten en-harders) en componenten. Dit doe je met name bij opdrachtgevers op locatie. Meestal is dit in Noord-Nederland en bevinden deze zich in de industrie sector en infra.

Je gaat werken bij

Een partner voor werktuigbouwkundig industrieel onderhoud en kunststof leidingsystemen. Ze hebben passie voor techniek en een flexibele instelling en drive om professioneel te werken. De combinatie tussen grenzeloze ambitie en Groningse nuchterheid levert een gedreven doch transparante omgeving. Ze hebben meerdere vestigingen in Nederland en er werken zo'n negentig medewerkers.

Wat bieden wij je aan

  • Salaris conform CAO
  • Goede arbeidsvoorwaarden
  • Wekelijkse uitbetaling van het loon
  • Reiskostenvergoeding
  • Fulltime dienstverband

Wat vragen we van je

  • In bezit van geldige certificering voor kunststoflassen
  • Je bent nauwkeurig
  • Je bent in bezit van VCA
  • Je bent in het bezit van je Rijbewijs

Salarisindicatie

Afhankelijk van de genoten opleiding en de ervaring is het salaris tussen €2000,- / € 2700,- bruto per maand

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • > 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 05-12-2019
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-01-2020
inMeppel
29-01-2020
inGroningen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl