Lasser

Nieuw

Introductie

Wij zijn per direct op zoek naar gecertificeerde MIG-Mag lassers! Je werkt van maandag tot en met vrijdag van 07:00 - 16:00 uur. Het betreft een fulltime functie voor langere periode. Ben jij in het bezit van je certificaat en op zoek naar een nieuwe baan? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen als MIG-Mag Lasser?

Jij bent werkzaam op locatie Delfzijl en samen met je collega's ga jij je bezig houden met de constructie van schepen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn:

  • Secties van een casco van een schip aan elkaar lassen
  • Dikplaat staal lassen
  • Aan de sectie zelf lassen. Dit kan fijner werk zijn, het gaat om dunner staal
  • Je werkt daarnaast allround en pakt alle voorkomende werkzaamheden aan boord op

Het is belangrijk dat jij fysiek fit bent. De werkzaamheden voer je in diverse houdingen uit. Denk hierbij aan kleine ruimtes en op je knieën.

Je gaat werken bij:

Het bedrijf waarvoor je gaat werken is niet voor niks een specialist in de scheepsbouw. Met 117 jaar ervaring , 160 werknemers en meer dan 850 gebouwde schepen mag het bedrijf zich tot de beste werven van Noord- Nederland rekenen. Het is een veelzijdige, krachtige en moderne werf, met de beschikking over een eigen timmerplaats en draaierij.

Wat bieden wij je aan?

  • Fulltime dienstverband
  • Salaris van €2800 bruto per maand (op basis van ervaring)
  • Wekelijkse of maandelijkse verloning. Wat jij wilt!
  • Pensioenopbouw na 26 gewerkte weken
  • Reiskostenvergoeding
  • Werkkleding en schoeisel
  • Uitzicht op een vaste aanstelling en de haven van Delfzijl

Wat vragen we van je?

  • Jij bent een gecertificeerd MIG-Mag lasser (certificaten 135, 136, 138)
  • Jij bent in het bezit van een rijbewijs B

Salarisindicatie

€2800 bruto per maand (op basis van ervaring)

Locatie

Delfzijl

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 09-07-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl