Lasser

Nieuw

Introductie

Wij zijn per direct op zoek naar twee lassers / constructiebankwerkers voor een constructiebedrijf in Oost-Groningen die netjes kunnen lassen. Zie jij jezelf hierin? Reageer dan snel!

Wat ga je doen als Lasser

Je werkt zelfstandig aan de hand van een technische tekening. Je vervaardigd constructies door middel van lassen knippen, buigen, zetten, zagen, slijpen en snijden behoort tot de werkzaamheden. Het betreft grote en kleine staalconstructies.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een veelzijdige & flexibele technische dienstverlener op het gebied van werktuigbouwkundige werken. Hierbij beheerst onze opdrachtgever het complete traject van ontwerp tot engineering tot en met realisatie, onderhoud en beheer. Ze denken graag en goed mee met de klant om samen tot een technische oplossing te komen.

Wat bieden wij je aan

  • Een baan voor langere periode;
  • Kans op vast;
  • Een leuk, hardwerkend team;
  • Goede arbeidsvoorwaarden.
  • Elke vrijdag patat eten met al je collega`s

Wat vragen we van je

  • Je kan goed tekeningen lezen;
  • Je beschikt over VCA of je haalt het via ons;
  • Je bent een harde werker;
  • Je hebt eventueel ervaring als Lasser / Constructie Bankwerker

Salarisindicatie

Afhankelijk van ervaring tussen de €11,- en €15,- bruto per uur

Locatie

Scheemda

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 29-06-2020
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl