Lasser scheepswerf

Nieuw

Introductie

Ben jij in het bezit van je lascertificaten en ben je opzoek naar een nieuwe uitdaging in de scheepsbouw?

Neem dan gerust contact met ons op.
0596-542504 | barbara@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Lasser scheepswerf

Jij bent werkzaam op de locatie in Zwartsluis en samen met je collega's ga jij je bezig houden met de constructie van schepen. Veelvoorkomende werkzaamheden zijn:

  • Het aan elkaar lassen van secties van een casco (schepen)
  • Het lassen aan de sectie zelf (het gaat om dunner staal, dit kan fijner werk zijn)
  • Het oppakken van voorkomende werkzaamheden aan boord

Belangrijk is dat je fysiek fit bent. De werkzaamheden voer je uit in verschillende houdingen. Je werkt veel op je knieën en in kleine ruimtes.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is specialist in de scheepsbouw. Het bedrijf is in 1934 begonnen in Stadskanaal, vervolgens verhuisd naar Winsum en daarna Lemmer. Het bedrijf bleef groeien en is uiteindelijk gevestigd in het Overijsselse Zwartsluis sinds 1963. Op deze locatie is het vakmanschap inmiddels overgedragen aan de vierde generatie!

Deze scheepswerf houdt zich o.a. bezig met ontwerp & enginering, casco's & inbouw, afbouw & interieur en service & onderhoud. Doordat onze opdrachtgever zich breed op de markt zet als totaalwerf kunnen ze ieder volledig en snel voorzien van allerlei diensten.

Daarnaast is onze opdrachtgever ook druk bezig met maatschappelijk verantwoord ondernemen. Sinds 2020 zijn ze volledig voorzien van groene stroom en houden ze zich bezig met Co2 reductie.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband
  • Wekelijkse of maandelijkse uitbetaling van je salaris
  • Pensioenopbouw na 8 gewerkte weken
  • Vakantiegeld en vakantiedagen
  • Reiskostenvergoeding
  • Indien gewenst is er huisvesting

Wat vragen we van je

  • Je bent een gecertificeerd MIG-MAG lasser
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B
  • Je bent in bezit van VCA

Salarisindicatie

€2286 bruto per maand op basis van 40 uur per week.

Locatie

Zwartsluis

Contactpersoon

B Kooistra
T: (0596) 542 504
Meer informatie
Vakgebied
  • Techniek
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Werkervaring
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-06-2022
Contact
Barbara Kooistra
Heb je vragen over deze vacature? Of wil je graag meer weten over de techniek branche? Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (0596) 542 504
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
02-06-2022
inAssen
02-06-2022
inStadskanaal
02-06-2022
inSumar
02-06-2022
inGarnwerd
02-06-2022
inTerschelling
02-06-2022
inTerschelling

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl