Ledverlichting monteur ZZP

Nieuw

Introductie

Is ledverlichting helemaal jouw ding? Lees dan snel deze vacature!

Heb je vragen? Neem dan gerust contact met mij op.

esther@jij-uitzendbureau.nl | 0596 542504 | 0646312150

Wat ga je doen als Ledverlichting monteur ZZP

Je gaat aan de slag bij onze opdrachtgever als monteur LED verlichting. Je gaat LED verlichting plaatsen bij zakelijke projecten in het Noorden van Nederland. Momenteel zijn er vooral veel klussen in Friesland, maar de opdrachtgever heeft ook opdrachten rondom Veendam.

Het komt veelvuldig voor dat je LED verlichting plaatst bij zorginstellingen. Je komt dan bij de cliënten op hun kamer om hier verlichting te plaatsen. Het is dan ook belangrijk dat je goed kan communiceren en inlevingsvermogen hebt.

Je gaat werken bij

Een leuk en groeiend bedrijf die LED verlichting plaatst bij zakelijke klanten in Noord Nederland. Het bedrijf is specialist op het gebied van LED-verlichting. Sinds 2018 zit het bedrijf gevestigd in Veendam.

Wist je dat LED verlichting veel voordelen met zich mee brengt? Denk hierbij aan; het besparen van energie, het is goed voor je gezondheid en het heeft een langere levensduur.

Wat bieden wij je aan

  • Tarief in overleg
  • Wekelijkse uitbetaling
  • Je krijgt van ons een factuur voor de door jouw gewerkte uren, dit scheelt voor jezelf administratief werk
  • Een betalingstermijn van 7 dagen
  • Mogelijkheid om te starten bij verschillende projecten

Wat vragen we van je

  • Je bent betrouwbaar en hebt inlevingsvermogen
  • Je kan zelfstandig LED verlichting monteren
  • Je bent in het bezit van rijbewijs B, eigen auto/bus en gereedschap
  • Je hebt een aansprakelijkheidsverzekering

Salarisindicatie

Tarief in overleg.

Locatie

Veendam

Contactpersoon

Meer informatie
Adres
Transportweg 48B, 9645KX Veendam
Vakgebied
  • Techniek
  • ZZP
Dienstverband
  • Fulltime
  • Parttime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 06-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl