Leerling dakdekker

Nieuw

Introductie

Ben jij op zoek naar een functie waarvoor ervaring geen vereiste is en waar jij meegenomen wordt in het leerproces voor Dakdekker? Voor een familiebedrijf zijn wij op zoek naar gemotiveerde collega's. Het gaat om dakdekkers, leerling- dakdekkers en zinkwerkers. Ervaring is niet belangrijk, alles is te leren!

Wat ga je doen als Leerling dakdekker

Als leerling dakdekker doe je zeer uiteenlopende werkzaamheden. Alle voorkomende dakdekkerswerkzaamheden voer je uit zoals, daken repareren, lekkages vinden en verschillende soorten daken leggen. Je bouwt met je ploeg aan top prestaties en bent het visitekaartje van het bedrijf.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een familiebedrijf. Het bedrijf geeft je alle kans om je door te ontwikkelen tot dakdekker. In het bedrijf is iedereen begonnen als leerling en doorgegroeid tot volwaardig dakdekker. De opdrachtgevers van het bedrijf zijn particulieren, aannemers en gemeenten. Bij kwaliteit gaan vakmanschap en toepassing van hoogwaardige producten hand- in- hand.

Wat bieden wij je aan

  • Opleidingsmogelijkheden bij echte vak mensen;
  • Je komt te werken in een hecht team;
  • Bedrijfsfeestjes;
  • Goed salaris van €13,- (onervaren) tot €20,- (ervaren) per uur;
  • Afwisselend werk met doorgroeimogelijkheden.

Wat vragen we van je

  • Geen hoogtevrees;
  • Actieve werkhouding;
  • Je vindt het niet erg om in verschillende weersomstandigheden te werken;
  • Rijbewijs B;
  • Je hebt affiniteit met de bouw, een relevante opleiding (gedaan) of relevante werkervaring in de bouw.

Salarisindicatie

Van €13,- (onervaren) tot €20,- (ervaren) per uur;

Locatie

Drachten

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-09-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen
23-09-2022
inStadskanaal

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl