Leerling dakdekker

Nieuw

Introductie

Als je handig bent, geen hoogtevrees hebt en graag buiten werkt, dan kun je aan de slag als leerling dakdekker. Je werkt met bitumen (asfalt) en andere materialen om het dak van bijvoorbeeld een huis te bedekken. Soms voer je reparaties uit als er een lekkage is. Je leert alles over de gereedschappen en materialen die je gebruikt. Dit leer je van een ervaren vakman.

Heb je vragen of wil je meer informatie?
Tel: 0599-631900 | Whatsapp: 06 - 15 69 77 00
harold@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als assistent dakdekker?

Een greep uit jouw werkzaamheden:
  • Nieuwe dakbedekking aanbrengen
  • Oude dakbedekking slopen
  • Nieuwe materialen controleren
  • Controles uitvoeren aan dakbedekkingen
  • Reparaties uitvoeren aan dakbedekkingen
  • Dakbedekkingen renoveren.

Je gaat werken bij

Onze klant is een bekende in het noorden van het land en in de dakdekkers wereld. Het is een bedrijf met ruim 60 jaar ervaring en waar de woorden ”ambacht, vakwerk en kwaliteit” dagelijks bij voorkomt. Je kunt bij ze terecht voor zowel platte als hellende daken.

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime werk voor onbepaalde tijd
  • Startsalaris tussen de €1900 - €2500 bruto per maand (daarna ga je snel omhoog in salaris!)
  • Reiskostenvergoeding van 0.19 ct / km
  • Opbouw pensioen
  • 8.33% vakantiegeld en vakantiedagen
  • Wekelijks stipte en correcte betaling
  • Functie met doorgroeimogelijkheden

Wat vragen we van je

  • In bezit van rijbewijs en eigen vervoer
  • In bezit van je VCA of bereidt te halen via Jij Uitzendbureau
  • Je hebt geen hoogtevrees
  • Je hebt affiniteit met de bouw of relevante werkervaring in de bouw.

Salarisindicatie

Tussen de €1900 - €2500 bruto per maand als leerling. Daarna ga je snel omhoog!

Locatie

Groningen

Contactpersoon

H Wilkens
T: (0599) 631 900
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 16-09-2022
Contact
Harold Wilkens
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature in de bouw?
Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via onderstaande gegevens. Details...
Werk telefoon: (0599) 631 900
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl