Leerling Glazenwasser

Reageer nu!

Introductie

Als leerling glazenwasser ga je met een ervaren glazenwasser op pad om zo alle fijne kneepjes van het vak te leren. Ben jij opzoek naar een fulltime baan en gemotiveerd om alles eruit te halen? Lees dan snel meer!

Tel: 050 - 5470050 | Whatsapp: 06-15 51 16 12
bo@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Leerling Glazenwasser

'S ochtends vroeg rond de klok van 07:30 uur meld jij je op kantoor. Vanuit hier ga je samen met je ervaren collega naar de klanten. Aangekomen bij de klant ga jij de ramen van het gebouw telescopisch wassen. Rond de klok van 16:30 uur ben je weer terug op kantoor. Op de vrijdag heb je vroeg weekend en ben je om 14:15 weer terug op kantoor.

Telescopische glasbewassing is het reinigen val glas door middel van steelsysteem. Dit systeem pompt water omhoog door een uitschuifbare steel. Aan het einde van deze steel zit een borstel waarmee je de ramen schoonmaakt. Het hele proces bestaat uit sproeien, borstelen en naspoelen. Deze manier van glasbewassing zorgt er voor dat de ramen streeploos opdrogen.

Als glazenwasser is het belangrijk dat je geen last hebt van hoogtevrees en graag buiten aan het werk bent. Je krijgt namelijk ook te maken met werkzaamheden op een ladder of met een gondel waardoor je soms meters boven de grond hangt.

Mocht het werk je goed bevallen, dan wil de opdrachtgever je ook graag een opleiding als glazenwasser aanbieden. Tevens moet je ook bereidt zijn om VCA te halen.

Je gaat werken bij

De opdrachtgever is een professionele schoonmaakorganisatie waarbij de medewerkers ervaring hebben en opgeleid zijn voor uiteenlopende werklocaties. Het aanbod is van groot tot klein en van laag tot hoog. Ook blijven ze innoveren op het gebied van schoonmaak en veiligheid, bij hen staat het veiligheid dan ook hoog aangeschreven.

Buiten het kantooronderhoud, glazenwassen en gevelreiniging hebben zij een breed dienstenpakket met: dak reiniging, zonnepanelen reinigen, anti mos & algen, woningontruimingen en veel andere diensten.

Wat bieden wij je aan

  • Je kan direct starten als leerling glazenwasser!
  • Doe jij je werk goed? Indiensttreding bij de opdrachtgever is het doel;
  • Opleiding tot leerling glazenwasser en VCA te behalen via ons en opdrachtgever.
  • Opdrachtgever die in je wilt investeren.
  • Wil jij je salaris per week of per maand? Geen probleem, jij mag kiezen!
  • Variërende werkplek waar je voor langere periode aan de slag kunt gaan
  • Functie voor 38 uur in de week.
  • Je eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau die goed bereikbaar is per e-mail, telefoon en WhatsApp.
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen/

Wat vragen we van je

  • Jij bent gemotiveerd om het vak van glazenwasser te leren
  • Je hebt geen last van hoogtevrees
  • Je hebt een rijbewijs B of vervoer om naar de locatie te gaan.
  • Je bent in bezit van je VCA of bereidt dit te halen.

Salarisindicatie

Salaris tussen de €1600 en €1900 bruto per maand.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Bo Copinga
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-04-2021
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
29-04-2021
inGroningen
29-04-2021
inRoden

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl