Leerling glazenwasser

Nieuw

Introductie

Werk jij graag op hoogte? Ben jij op zoek naar een fulltime baan en gemotiveerd om alles eruit te halen wat er in zit?

Je kunt ons bereiken via:
Tel: 050-5470050
Whatsapp: 06-15511612
E-mail: Julia@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Leerling glazenwasser

Hoe ziet je dag eruit?
Je dag begint om 7:30. Je meld je dan op kantoor en begint met het bespreken van de dag met een kopje koffie samen met je collega's. Hierna ga je dan echt aan de slag, samen met een ervaren collega die jou alle fijne kneepjes van het vak leert. Je gaat de ramen van de klant telescopisch wassen. Iedere dag zijn dit andere gebouwen, lekker afwisselend dus! Rond 16:30 komen jij en je collega's weer samen om de dag af te sluiten. Op vrijdag ben je eerder vrij, lekker lang weekend dus!

Wat is belangrijk voor het werk?
Het is belangrijk dat je geen last van hoogtevrees hebt en graag buiten bent. Je hangt soms meters boven de grond (vast aan een gordel) of staat op hoogte ladders. Ook is het van belang dat je een rijbewijs B hebt om naar de locaties toe te kunnen.

Wat zijn de voordelen?
Mocht het werk goed bevallen, dan wil de opdrachtgever je opleiding willen aanbieden. Je moet dan tevens ook bereid zijn je VCA te halen. Ook heb je vrijdag eerder weekend!

Je gaat werken bij

De opdrachtgever is een professionele schoonmaak organisatie waarbij de medewerkers ervaringen hebben en opgeleid zijn voor uiteenlopende werklocaties. Het aanbod is van groot tot klein en van laag tot hoog. Ook blijven ze innoveren op het gebied van schoonmaak en veiligheid.

Buiten het schoonmaken van kantoorpanden, glazenwassen en gevelreiniging heeft onze klant een breed dienst pakket met: dak reiniging, zonnepanelen reiniging, anti mos & algen, woningontruiming en ga zo maar door.

Dit biedt mogelijkheden om jou verder te ontwikkelen.

Wat bieden wij je aan

  • Je kan direct starten als leerling glazenwasser!
  • Doe jij je werk goed? Indiensttreding bij de opdrachtgever is het doel;
  • Opleiding tot leerling glazenwasser en VCA te behalen via ons en opdrachtgever.
  • Opdrachtgever die in je wilt investeren.
  • Wil jij je salaris per week of per maand? Geen probleem, jij mag kiezen!
  • Variërende werkplek waar je voor langere periode aan de slag kunt gaan
  • Functie voor 38 uur in de week.
  • Je eigen contactpersoon binnen Jij Uitzendbureau die goed bereikbaar is per e-mail, telefoon en WhatsApp.
  • 8,33% vakantiegeld en opbouw vakantiedagen.

Wat vragen we van je

  • Je hebt geen last van hoogtevrees
  • Je bent gemotiveerd om het vak van glazenwasser te leren
  • Je bereid bent je VCA te halen via ons
  • Je hebt een rijbewijs B en vervoer om naar de wisselende locaties te gaan

Salarisindicatie

€1600 - €1900 bruto per maand.

Locatie

Veendam

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Schoonmaak
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Werkervaring
  • Starter
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 12-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl