Leerling schilder

Nieuw

Introductie

Wil jij het vak van schilder leren en ben jij woonachtig in de omgeving van Assen? Je gaat mee aan de hand van een ervaren schilder om het vak te leren. Is dit echt iets voor jou?

Tel: 0592-749277| Whatsapp: 06-25422519
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Leerling schilder

Als leerling schilder ga jij alles leren wat je nodig bent om zelfstandig schilder te worden. Jij gaat binnen en buiten leren schilderen en gaat mee met een ervaren schilder. Jij gaat het vak leren van een ervaren schilder. Als leerling schilder verricht je onderhoud- en renovatiewerkzaamheden bij particulieren en bedrijven. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het verwijderen van oude verflagen, schuren, plamuren, mengen van verf, schilderen, sauzen en aflakken.

Je gaat werken bij

Je komt te werken bij een schildersbedrijf in de regio Assen. Dit schildersbedrijf heeft vele jaren ervaring en is voor jou de ideale plek om het vak als schilder te leren! Je gaat eerst mee met een ervaren schilder, deze zal je alle fijne kneepjes van jet schildersvak leren. Jij kan hier veel vakkennis opdoen!

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris conform CAO €11 - €14 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Specialisatie als schilder
  • Je kan je salaris wekelijks laten uitbetalen
  • Uitzicht op een vaste aanstelling
  • VCA en certificaten te behalen via JIJ Uitzendbureau

Wat vragen we van je

  • Rijbewijs B en vervoer zou mooi zijn, maar is niet verplicht
  • Je bent leergierig
  • Je bent gemotiveerd
  • Je bent betrouwbaar en beschikt over goede communicatieve vaardigheden

Salarisindicatie

€1900 - €2400 bruto per maand

Locatie

Assen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Drenthe
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl