Leerling schilder

Nieuw

Introductie

Wil jij graag het schildersvak leren? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Vragen of meer informatie over de vacature?.
Tel: 0592-749277| Whatsapp: 06-25422519
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Wat ga je doen als Leerling schilder

Je gaat aan het werk als schilder leerling bij een schildersbedrijf in Oost Groningen. Het is een klein bedrijf. Je bent als leerling schilder met name het schildersvak aan het leren, maar een goede aanpakkers mentaliteit is daarbij belangrijk! Je werkzaamheden bestaan uit:
​​​

  • Schuren
  • Binnen- en buitenschilderwerk
  • Gronden
  • Lakken
  • Sausen.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is werkzaam in de regio Oost Groningen. De diensten die het bedrijf verleend zijn onder andere:

  • Binnen- en buitenschilderwerk
  • Wandafwerking (behangen)
  • Onderhoud en reparatie
  • Renovatie
  • Houtrot behandeling
  • Airless spuitwerk
  • Waterschade, brandschade en inbraak herstelwerkzaamheden

Dit doen ze voor zowel particulieren als bedrijven.

Wat bieden wij je aan

  • Goed salaris conform schilders cao €11,50 - €14 bruto per uur
  • Reiskostenvergoeding van €0,19 cent per kilometer
  • Je krijgt jouw salaris wekelijks uitbetaald
  • Uitdagende projecten en afwisseling in je werk
  • Jaarlijkse bedrijfsuitjes en goede arbeidsvoorwaarden van Jij Uitzendbureau (kerstpakket, jubileums)

Wat vragen we van je

  • Werkervaring als schilder of bereid om het vak te leren
  • In het bezit van B rijbewijs en eigen vervoer
  • In het bezit van VCA (deze is ook via JIJ Uitzendbureau te behalen)

Salarisindicatie

€11,50 - €14,00 per uur

Locatie

Groningen

Contactpersoon

Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Dienstverband
  • Fulltime
Locatie
  • Groningen
Opleidingsniveau
  • B.O
  • LBO - MAVO - VMBO
  • MBO - HAVO - VWO
Werkervaring
  • Starter
  • 0 - 1 jr.
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 23-09-2022
Jij maakt dat 't werkt
  • je salaris wekelijks uitbetaald
  • een persoonlijke intake en contact met één vast contactpersoon
  • ruime keuze uit vacatures binnen de Bouw, Techniek, Groenvoorziening of Schoonmaak
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied via een cursus of een BBL traject.
Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
23-09-2022
inSumar
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inLeeuwarden
23-09-2022
inDrachten
23-09-2022
inGroningen
23-09-2022
inAssen

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Bo Copinga

Groningen 
050-5470051 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050-5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050-5470051
geert@jij-uitzendbureau.nl

Esther Bos

Delfzijl 
0596-542504
esther@jij-uitzendbureau.nl

Deborah Pinas

Groningen
050-5470051
deborah@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596-542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Julia van Hooff

Groningen 
050-5470050 
julia@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Assen 
0592-749277
milan@jij-uitzendbureau.nl

Bernice Dijkhuis

Groningen 
050-5470050 
bernice@jij-uitzendbureau.nl

Johan Splinter

Assen 
0592-749277
johan@jij-uitzendbureau.nl

Stefan Hut

Assen 
0592-749277
stefan@jij-uitzendbureau.nl

Britt van Geelen

Groningen 
050-5470050 
britt@jij-uitzendbureau.nl

Olivier Bullinga

Groningen 
050-5470050 
olivier@jij-uitzendbureau.nl