(leerling) steigerbouwer

Nieuw

Introductie

Voor verschillende bedrijven gevestigd in Noord-Nederland zijn wij op zoek naar ervaren en leerling steigerbouwers.

Geniet jij nu van je vakantie maar ben je na 10 augustus weer helemaal klaar om aan de slag te gaan? Neem dan contact met ons op!

Wat ga je doen als (leerling) steigerbouwer?

  • Monteren en demonteren van bouw- en systeemsteigers voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten
  • Op- en afbouwen van ondersteuningen voor betonconstructies
  • Verzorgen van benodigde gereedschap, machines en apparatuur (bijvoorbeeld hijskranen, schroefmachines, takels en hamers)
  • Herstellen van eventuele onvolkomenheden
  • Keuren van steigers en ondersteuningsconstructies
  • Eventueel plaatsen van zeilen en netten
  • Opruimen van de werkplek.

Je gaat werken bij

Je gaat aan de slag bij een bedrijf gevestigd in Groningen, Friesland of Drenthe. Wij kijken naar een leuke en geschikte werkplaats bij jou in de buurt!

Wat bieden wij je aan

  • Fulltime dienstverband;
  • Werk voor langere periode;
  • Afhankelijk van je leeftijd en ervaring verdien je tussen de €2000 en €2600 bruto per maand;
  • Bouwpensioen vanaf 26 gewerkte weken;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Opleidingsmogelijkheden (denk aan VCA en steigerpas);
  • 25 vakantiedagen;
  • 20 ADV dagen of vergoeding.

Wat vragen we van je

  • Jij hebt geen hoogtevrees;
  • Jij bent fulltime en voor langere periode beschikbaar;
  • Jij bent in het bezit van je VCA of bereidt deze te behalen.

Salarisindicatie

  • Afhankelijk van je leeftijd en ervaring verdien je tussen de €2000 en €2600 bruto per maand;

Locatie

Groningen/Friesland/Drenthe

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
  • Drenthe
  • Friesland
Dienstverband
  • Fulltime
Werkervaring
  • Starter
  • 1 - 3 jr.
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-07-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl