Leerling Steigerbouwer

Introductie

Als steigerbouwer ben je verantwoordelijk voor de montage en demontage van steigers bij bouwprojecten. Ook zorg je voor de realisatie van constructie- ondersteuningen.

Wat ga je doen als Leerling Steigerbouwer

Als steigerbouwer ben je verantwoordelijk voor de montage en demontage van steigers bij bouwprojecten. Je werkt vaak in een team met twee tot vier collega's. Tijdens je werk heb je te maken met collega's uit alle facetten van de bouw. Omdat een groot deel van het werk op de steiger plaatsvindt, is het belangrijk dat je geen last hebt van hoogtevrees. Daarnaast is het fysiek zwaar werk en heb je te maken met een grote verantwoordelijkheid voor de veiligheid van de bouwvakkers.

Je gaat werken bij

Als steigerbouwer ben je aan het werk in de woning- en utiliteitsbouw bij een bedrijf die gespecialiseerd is in steigerbouw. Je werkt vaak in een team met twee tot vier collega's.

Wat bieden wij je aan

  • Uitzicht op een vaste aanstelling;
  • Een goed salaris die wij wekelijks aan je uitbetalen;
  • Wij organiseren leuke uitjes;
  • Goede balans tussen privé en werk;
  • Passende opleidingsmogelijkheden (VCA, Steigerpas)
  • Goede werksfeer waarin we je en jij zeggen

Wat vragen we van je

  • Gemotiveerd en leergierig
  • VCA of bereid deze te halen
  • Rijbewijs B + eigen vervoer

Salarisindicatie

€2433.60 bruto per maand

Locatie

Groningen

Contactpersoon

M Steneker
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Opleidingsniveau
  • LBO - MAVO - VMBO
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 24-06-2020
Contact
Mara Steneker
Heb je vragen over deze vacature? Of heb je hulp nodig bij je zoektocht naar een passende vacature op de Wadden of in de horeca? Dan help ik jou graag. Je kan contact met mij opnemen via...Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
01-07-2020
inDelfzijl
01-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl