Leerling steigerbouwer

Nieuw

Introductie

Wij zijn op zoek naar een leerling steigerbouwer die vanaf 10 augustus fulltime beschikbaar is voor langere periode! Jij gaat een ervaren steigerbouwer helpen met de werkzaamheden. Vind jij het geen enkel probleem om zwaar werk te verrichten? En vind jij het heerlijk om in de buitenlucht te werken? Je komt te werken op hoogtes, hierdoor is het wel van belang dat je geen last hebt van hoogtevrees.

Wat ga je doen als leerling steigerbouwer?

Jij bent verantwoordelijk voor:

  • opbouwen, afbreken en onderhouden van het steigerwerk;
  • netjes houden van de bouwplaats.

Dit doe je samen met de ervaren steigerbouwer op diverse locaties.

Je gaat werken bij

Onze opdrachtgever is een klein bedrijf waar 2 ervaren steigerbouwers en 1 leerling steigerbouwer werken. Het bedrijf is gespecialiseerd in het monteren en demonteren van diverse steigersystemen. De werkzaamheden worden vooral uitgevoerd in de nieuwbouw, renovatie en restauratie. De projecten worden uitgevoerd voor verschillende opdrachtgevers. Het bedrijf bestaat sinds 2008 en de eigenaar heeft al meer dan 20 jaar werkervaring in de steigerbouw.

Wat bieden wij je aan

  • Je kan fulltime aan het werk
  • Kans om het vak steigerbouw te leren
  • Je krijgt wekelijks uitbetaald
  • Salaris is conform bouw CAO - Tussen de €10,00 en €14,00 bruto per uur afhankelijk van je leeftijd en werkervaring.
  • Reiskostenvergoeding
  • Je hebt uitzicht op een vast dienstverband
  • Bouwpensioen vanaf 26 gewerkte weken

Wat vragen we van je

  • Jij bent een aanpakker en hebt doorzettingsvermogen;
  • Jij hebt geen hoogtevrees;
  • Jij bent woonachtig in Groningen of je bent in bezit van een auto;
  • Wij vinden het belangrijk dat je bewust bent van het belang van de veiligheid in- en rondom de steigers. Daarom ben jij in het bezit van je VCA certificaat of bereidt deze te behalen.

Salarisindicatie

Tussen de €10,00 en €14,00 bruto per uur afhankelijk van je leeftijd en werkervaring.

Locatie

Groningen

Contactpersoon

I Hoekstra
T: (050) 5470 050
Meer informatie
Vakgebied
  • Bouw
Locatie
  • Groningen
Dienstverband
  • Fulltime
Gewenste aantal uren
  • 32 - 40 uren p.w.
Gepubliceerd op
  • 13-07-2020
Contact
Inge Hoekstra
Heb je vragen over deze vacature?  Dan help ik je graag verder. Je kunt contact met mij opnemen via onderstaande gegevens
Details...
Werk telefoon: (050) 5470 050
Gewoon bij jij
  • je salaris wekelijks uitbetaald op jouw rekening
  • persoonlijke intake met één van onze accountmanagers
  • de mogelijkheid om door te groeien in jouw vakgebied
  • ruimte voor het behalen van certificaten en opleidingen

 

Deel deze vacature:
Een greep uit onze vacatures
06-07-2020
inDelfzijl
06-07-2020
inLeek

jij brengt mensen in beweging

Dit is jij

Marielle Dalmolen

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
marielle@jij-uitzendbureau.nl

Mara Steneker

Groningen
050 - 5470050
mara@jij-uitzendbureau.nll

 

Robert Talens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
robert@jij-uitzendbureau.nl

Harold Wilkens

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
harold@jij-uitzendbureau.nl

Gabi Bullinga

Groningen
050 - 5470050
gabi@jij-uitzendbureau.nl

Marloes Nieveen

Stadskanaal
0599-631900
marloes@jij-uitzendbureau.nl

Reinder de Vries

Delfzijl
0596-542504
reinder@jij-uitzendbureau.nl

Edwin Bakker

Stadskanaal
0599-631900
edwin@jij-uitzendbureau.nl

Bo Copinga

Groningen 
050-5470050 
bo@jij-uitzendbureau.nl

Inge Hoekstra

Groningen
050 - 5470050
inge@jij-uitzendbureau.nl

Geert de Bruijne

Groningen
050- 5470050
geert@jij-uitzendbureau.nl

Barbara Kooistra

Delfzijl
0596 - 542504
barbara@jij-uitzendbureau.nl

Sil Douwsma

Groningen
050 - 5470050
sil@jij-uitzendbureau.nl

Milan Drent

Stadskanaal | Groningen
0599-631900
milan@jij-uitzendbureau.nl